forager PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu forager PS4: Fyzická edice přichází s exkluzivním plakátem a nálepkami.Forager je 2D open world hra inspirovaná s prvky objevování, farmení a vytváření věcí jako Stardew Valley, Terraria a Zelda. Začněte zlehka a vylepšete si vaši základnu, schopnosti, výstroj, síť přátel (a nepřátel!) A vybudujte si budoucnost tak jak se vám líbí! Můžete hrát Forager ve velkém spektru herních stylů. Sbírejte, rybaříte, ťažte, lovte, kopejte, shánějte potravu a hospodárte se všemi zdroji. Zasaďte a pečujte o množství druhů zeleniny, ovoce, květin a bylin. Vytvářejte užitečné věci a stavby a vylepšujte si výstroj abyste mohli jít do 4 rozdílných dungeonů a postavit se mocným bossem. Stavte a rozšiřujte základnu z ničeho. Kupte zem a expandujte. Dekorujte cesty aby se vám cestovalo jednodušší. Zvířata jsou skvělé! Hlaďte je, krmte je a starejte se o nich a pak vás budou milovat navždy! Zvyšte si úroveň a naučte se novým schopnostem, dovednostem a plánem ke stavbě. Řešte hádanky, najděte skryté místnosti a vylúpte... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

forager PS4 - popis

Fyzická edice přichází s exkluzivním plakátem a nálepkami.Forager je 2D open world hra inspirovaná s prvky objevování, farmení a vytváření věcí jako Stardew Valley, Terraria a Zelda. Začněte zlehka a vylepšete si vaši základnu, schopnosti, výstroj, síť přátel (a nepřátel!) A vybudujte si budoucnost tak jak se vám líbí! Můžete hrát Forager ve velkém spektru herních stylů. Sbírejte, rybaříte, ťažte, lovte, kopejte, shánějte potravu a hospodárte se všemi zdroji. Zasaďte a pečujte o množství druhů zeleniny, ovoce, květin a bylin. Vytvářejte užitečné věci a stavby a vylepšujte si výstroj abyste mohli jít do 4 rozdílných dungeonů a postavit se mocným bossem. Stavte a rozšiřujte základnu z ničeho. Kupte zem a expandujte. Dekorujte cesty aby se vám cestovalo jednodušší. Zvířata jsou skvělé! Hlaďte je, krmte je a starejte se o nich a pak vás budou milovat navždy! Zvyšte si úroveň a naučte se novým schopnostem, dovednostem a plánem ke stavbě. Řešte hádanky, najděte skryté místnosti a vylúpte dungeon nebo vybudujte impérium cestou obchodu a agresivní expanze. Dosáhněte cokoliv chcete! Volba je vaše, vytyčte si vlastní cíle, pro které budete pracovat!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu forager PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější forager PS4 akční ceny - Levné forager PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější forager PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější forager PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Forager PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz