Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Forza Motorsport 4 (Xbox 360)

Forza Motorsport 4 (Xbox 360)

Cena produktu Forza Motorsport 4 (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Forza Motorsport 4 (Xbox 360): Forza Motorsport 4 je nejnovějším dílem série Forza Motosport, závodního simulátoru, s připravovanou podporou ovládáním pomocí pohybového senzoru Kinect. Těšte se na věrné grafické ztvárnění, širo...  Více informací


Forza Motorsport 4 (Xbox 360) - popis

Forza Motorsport 4 je nejnovějším dílem série Forza Motosport, závodního simulátoru, s připravovanou podporou ovládáním pomocí pohybového senzoru Kinect. Těšte se na věrné grafické ztvárnění, široké možnosti úprav nastavení vozidla a jeho postupného vylepšování o nové součástky a propracovaný kariérní postup. Vylepšeními prošel také fyzikální model vozidel.
Hlavní rysy hry na Xbox 360 FORZA 4
* Monitore, kdo je graficky nejkrásnější? – Forza Motorsport 4 – nastavuje nový grafický standard závodních her. Díky dramatickým, hollywoodským, kamerovým efektům Forza Motorsport 4 vypadá mnohem realističtěji. Hra běží v režimu 60 snímků za sekundu.
Forza Motorsport 4 sociální – vytvořte si vlastní automobilový klub a postavte největší Dream Team tunerů řidičů a malířů. Pochlubte se vlastnoručně tuningovanými vozy.
Online mód „Soupeři“ – nový mód vám umožní hrát s kamarády online, chlubit se trofejemi a vítězstvími
Kinect friendly – Autovista režim přináší procházku kolem auta ve virtuálním showroomu. Můžete se přikrčit a prohlédnout detaily palubní desky zrovna tak, jakobyste to udělali ve skutečné realitě – není potřeba žádný ovladač !
Přehršle aut od více než 80 výrobců – Forza Motorsport 4 vám přinese skutečně nesmírně velký počet aut
Hra na xbox 360 FORZA 4 není multiplatformní a nebude vydána pro herní konzole Sony PlayStation 3 ani Nintendo Wii a PC
Doporučený věk pro jízdu v bouráku snů a hraní hry FORZA 4 je 3 a více let:
Forza Motorsport 4 (Kinect ready) -

Výrobce Microsoft
Konzole Xbox 360
Druh Závodní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Forza Motorsport 4 (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.