Frostpunk (XONE)

Cena:

od 389 Kč do 488 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Frostpunk (XONE): Jak bys vlád světu, kde vyhasla naděje? Jak bys přiměl lid ke spolupráci, kdyby bylo ohroženo samotné přežití společnosti? Ve zcela zmrzlém světě lidé vloží veškerou svou energii do vytvoření t...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Prokonzole.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Prokonzole.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Frostpunk (XONE) - popis

Jak bys vlád světu, kde vyhasla naděje? Jak bys přiměl lid ke spolupráci, kdyby bylo ohroženo samotné přežití společnosti?

Ve zcela zmrzlém světě lidé vloží veškerou svou energii do vytvoření technologie poháněné párou, aby se chránili před zdrcujícím chladem. Vládce města má za úkol řídit jak obyvatele, tak městskou infrastrukturu. Vůdce je neustále vystavován výzvám, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutí.
Tady se optimalizace a management zdrojů často střetává s empatií a ohleduplným rozhodováním. Dalším důležitým úkolem vůdce je také prozkoumávání okolního světa, což je jediná cesta k pochopení jeho historie a současného stavu. Hra je od tvůrců oblíbené hry This War of Mine.

HERNÍ OBSAH:

Město musí přežít - Frostpunk je hra na přežití v městském prostředí, kde teplo znamená život a každé rozhodnutí něco stojí.
Nepřestávat doufat - Přežití je o naději a vůli žít. Tvá schopnost zažehnout a udržet u lidí tyto dvě emoce je rozhodujícím faktorem úspěchu.
Na straně zákona- Společnost je skupina lidí podobného přesvědčení, kteří dodržují stejná pravidla. Zavádění zákonů a zvyků bude kritickým faktorem formujícím tvou společnost.
Žádná kvapná rozhodnutí - Povolíš dětskou práci? Jak se rozhodneš jednat s nemocnými a raněnými? Frostpunk kromě tvých taktických schopností prověří také tvou morálku.
Objevováním k přežití - Svět neukrývá jen kousky minulosti, ale také potencionální prostředky pro zajištění budoucnosti pro tvůj lid.

Výrobce 11 Bit Studios

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Frostpunk (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.