Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

G.I. Joe The Rise of Cobra (PS3)

G.I. Joe The Rise of Cobra (PS3)

Cena produktu G.I. Joe The Rise of Cobra (PS3) není známa.

 

Popis produktu G.I. Joe The Rise of Cobra (PS3): G.I Joe: Hlavním trumfem videohry G.I. Joe bude exkluzivní příběh, navazující na závěr stejnojmenného filmu, v jehož rámci se hráči octnou nejen přímo uprostřed filmových scén, ale také si připome...  Více informací


G.I. Joe The Rise of Cobra (PS3) - popis

G.I Joe: Hlavním trumfem videohry G.I. Joe bude exkluzivní příběh, navazující na závěr stejnojmenného filmu, v jehož rámci se hráči octnou nejen přímo uprostřed filmových scén, ale také si připomenou nejlepší momenty z animovaného seriálu a setkají se s postavami, známými z oblíbené série hraček. Ve hře se objeví celkem 12 postav G.I. Joe, každá s charakteristickými schopnostmi a zbraněmi. Hladinu adrenalinu dále zvýší intenzivní co-op mód na jedné obrazovce, kde dva hráči bojují jako tým v klasickém souboji dobra proti zlu, představovanému silami organizace COBRA. Titul G.I. Joe The Rise of Cobra u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy g.i.joe, rise of cobra.

Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu G.I. Joe The Rise of Cobra (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.