Geist

Cena produktu Geist není známa.

 

Popis produktu Geist: Děj hry začíná v okamžiku, kdy se coby federální agent vyšetřující podivné události ve společnosti Volks Corporation dostanete do nepříliš záviděníhodné situace: vaše tělesná schránka je zmrazena ...  Více informací


Geist - popis

Děj hry začíná v okamžiku, kdy se coby federální agent vyšetřující podivné události ve společnosti Volks Corporation dostanete do nepříliš záviděníhodné situace: vaše tělesná schránka je zmrazena a od tohoto okamžiku budete nahlížet na okolní svět nezatíženi hmotnou podstatou. To má však i své výhody: jako ?duch? se nepozorovaně dostanete na místa, kam byste jinak hledali cestu jen velmi těžko. Dokonce nejste ani bezbranní: pokud se vám podaří přivodit komukoliv ve vaší blízkosti stav děsu a úleku, nastává ideální čas pro pokus o ovládnutí a proniknutí do jeho organismu.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Geist užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.