Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edice (PS4)

Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edice (PS4)

Cena produktu Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edice (PS4) není známa.

 

Popis produktu Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edice (PS4): GHOST RECON: BREAKPOINT ULTIMATE EDITION + FIGURKA Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint je vojenská střílečka, která se odehrává v obřím a vizuálně úchvatném světě, v němž si budeš moci zahrát na ...  Více informací


Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edice (PS4) - popis

GHOST RECON: BREAKPOINT ULTIMATE EDITION + FIGURKA
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint je vojenská střílečka, která se odehrává v obřím a vizuálně úchvatném světě, v němž si budeš moci zahrát na vojáka sólo či online v kooperativním režimu pro až 4 hráče.

Pořádný survivalKonec lovení zločinců - v Breakpointu se staneš lovenou zvěří ty. Akce ve čtyřechHlavním lákadlem je bezesporu kooperativní hra pro až 4 hráče. Podivné korporátní hrátkyPříběh se bude točit i kolem tajemné společnosti Skell Technology.

Osamoceni a vydáni na milost nepříteli
Zraněn, bez podpory a vydán napospas bývalým členům jednotky Ghosts, budeš muset bojovat o přežití na fiktivním ostrově Auroa. Vyber si moudře své spojence a rozhodni, jakým způsobem zlikviduješ své prozatím nejtužší protivníky - Vlky.

Vypiplej si vlastního Ducha
Vytvoř si svůj vlastní charakter a vyber si z tisíců možností vylepšení, aby tvá postava byla opravdu tvá. Posbírej materiály ze světa, vyrob si nové zbraně s rozličnými možnostmi doplňků, a nech svou postavu, aby se přizpůsobila tvému hernímu stylu. Díky propracovanému systému tříd by poražení nepřítele mělo být zase o kus jednodušší.

Herní obsah:
Užij si naplno pokračování cenami ověnčeného Ghost Recon: Wildlands.
Staň se duchem - Vklouzni do bot příslušníka elitní jednotky Ghosts, která se ztratila za nepřátelskými liniemi.
Masivní kampaň - Vše se odehrává v otevřeném světě plném nástrah a tajemství.
Experimentuj - Využij služeb zcela nového systému tříd, díky kterému se můžeš rozhodnout, zda budeš konflikty řešit silově, potichu, či zdálky jako sniper.

Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edice (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.