Godfather 2 (PS3)

Cena produktu Godfather 2 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Godfather 2 (PS3): Godfather 2 + Předobjednávkový bonus. Krátce před vypuknutím kubánské revoluce se důležité shromáždění mafiánů v Havaně zvrhne v krvavá jatka. Don a jeho rodina jsou povražděni a je na vás, abyste...  Více informací


Godfather 2 (PS3) - popis

Godfather 2 + Předobjednávkový bonus. Krátce před vypuknutím kubánské revoluce se důležité shromáždění mafiánů v Havaně zvrhne v krvavá jatka. Don a jeho rodina jsou povražděni a je na vás, abyste převzali vládu a vedení celé jejich organizace, která se ocitla pod útokem. Úspěch plodí příležitost, a tak když Michael Corleone stane před vyšetřovací komisi Senátu pro organizovaný zločin, rodina Corleonů vás pověří znovuobnovením jejích aktivit v New York a expanzí do dalšího rajónu — Miami. Vybudujte si arzenál, získejte spojence a uzavírejte všechny možné dohody, jejichž prostřednictvím odrazíte a nakonec porazíte své protivníky. Na vaši hlavu bude vypsána odměna a na zádech budete mít terč. Ale neberte to osobně. Vždyť jde vlastně jen o byznys. Předobjednejte si hru Godfather 2 a získejte exklusivní kód ke stažení a naverbování Tommyho Cipolly - nejdrsnějšího newyorského vymahače, jenž vyniká svým talentem ve žhářství a zacházení s upilovanou brokovnicí. Tento exklusivní gangster bude na vás čekat v sídle rodiny Corleone v New Yorku. Titul Godfather 2 u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy godfather 2, godfather, kmotr.

Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Godfather 2 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.