Gods & Monsters (PS4)

Cena produktu Gods & Monsters (PS4) není známa.

 

Popis produktu Gods & Monsters (PS4): Od tvůrců Assassin's Creed Odyssey přichází příběhové dobrodružství na ostrově plném mýtických příšer. Zachraňte řecké bohy přijetím složitých výzev a hrdinských zkoušek. Akční adventura s otevře...  Více informací


Gods & Monsters (PS4) - popis

Od tvůrců Assassin's Creed Odyssey přichází příběhové dobrodružství na ostrově plném mýtických příšer. Zachraňte řecké bohy přijetím složitých výzev a hrdinských zkoušek.
Akční adventura s otevřeným světem je plná epických bitev a úkolů. Můžete se volně potulovat po krásném fantazijním světě a používat mimořádné schopnosti proti mytologickým příšerám, které nejsou vašimi jedinými nepřáteli. Čekají vás složité zkoušky, zrádné kobky a hrdinské výkony.Vlastnosti:

Zachraňte bohy: Bohové se stali obětí nejsmrtelnějšího stvoření v řecké mytologii, Typhonu. Vydejte se na výpravnou cestu, která vám pomůže obnovit jejich moc.
Ovládněte sílu bohů: Bohové Olympu vám dali zvláštní moc. Použijte je k boji a zkoumání na zemi i ve vzduchu.
Čelte mýtickým bestiím: Vyzkoušejte své bojové dovednosti, když čelíte mýtickým zvířatům jako jsou Hydry, Gorgony a Kyklopové.
Žijte v malebném světe: Objevte umělecky krásný a otevřený svět plný překvapení na této hrdinské cestě.

Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gods & Monsters (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.