Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Gormiti: The Lords Of Nature! (Wii)

Gormiti: The Lords Of Nature! (Wii)

Cena produktu Gormiti: The Lords Of Nature! (Wii) není známa.

 

Popis produktu Gormiti: The Lords Of Nature! (Wii): Hra na motivy fenoménu Gormiti, který se dostal i k nám do Čech, přináší postavy a místa z populárního TV seriálu. Příběh začíná, když postava jménem Razzle při úklidu knihovny omylem srazí nějaké...  Více informací


Gormiti: The Lords Of Nature! (Wii) - popis

Hra na motivy fenoménu Gormiti, který se dostal i k nám do Čech, přináší postavy a místa z populárního TV seriálu. Příběh začíná, když postava jménem Razzle při úklidu knihovny omylem srazí nějaké staré knihy do portálu. Tyto knihy se tak ocitnou na Ostrově Gorm, kde probíhá nikdy nekončící bitva mezi obrovskými armádami, ztělesňujícími elementární síly přírody. Knih se zmocní Magmion, zlý lávový Gormit.
Magmion se z knih dozví o staré pověsti, která hovoří o sloučení pěti posvátných amuletů, které byly roztroušeny po celém ostrově Gorm. Pokud se tyto amulety spojí, umožní držiteli otevřít interdimenzionální portál na Zemi! Vládci živlů musí využít všechny své síly, aby překazili Magmionovy plány a zachránili Zemi.

Hra přináší krásně ilustrovaný ostrov Gorm, kde se vládci země, moře, vzduchu a lesa snaží společnými silami zastavit pomstychtivého a zlého Magmiona.:

Výrobce OEM
Konzole Nintendo Wii

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gormiti: The Lords Of Nature! (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.