Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

GRAN TURISMO 6 LIVE CARD (PS3)

GRAN TURISMO 6 LIVE CARD (PS3)

Cena produktu GRAN TURISMO 6 LIVE CARD (PS3) není známa.

 

Popis produktu GRAN TURISMO 6 LIVE CARD (PS3): Gran Turismo 6; připravte své volanty na ultimátní zážitek. Vydání populárního simulátoru pro PS4 bude obsahovat obrovský počet aut, včetně exkluzivních modelů z kategorie FIA GT3 - jako Nissan De...  Více informací


GRAN TURISMO 6 LIVE CARD (PS3) - popis

Gran Turismo 6; připravte své volanty na ultimátní zážitek. Vydání populárního simulátoru pro PS4 bude obsahovat obrovský počet aut, včetně exkluzivních modelů z kategorie FIA GT3 - jako Nissan DeltaWing, Chevrolet Corvette Stingray, BMW Z4 GT3, Mercedes-Benz SLS, Nissan GT-R NISMO GT3 nebo Audi R8 LMS ultra. A hra nabídne i nové lokace, zatím odhaleny tři nové konkrétně Gemasolar - Seville Spain, Willow Springs International Raceway - California a Matterhorn - European Alps. Špičkový jízdní model se maximálně přibližuje reálnému chování na závodním okruhu. Pozice na stupních vítězů nedostanete zadarmo a detailní naučení více než 33 lokací je nutností. Gran Turismo je tak záležitostí nejen pro motoristické fanoušky.

Co nás čeká?
* Vydej se na trať ve víc než 1 200 autech – od klasických veteránů až po nejnovější sporťáky s burácejícími motory – od takových výrobců, jako jsou Ferrari, Lamborghini nebo Bugatti.
* Uháněj jako blesk po 33 lokalitách s úžasně pestrými tratěmi. Je mezi nimi třeba okruh Silverstone i starší tratě, které jsou nejoblíbenější mezi fanoušky.
* Vytvoř si svoje vlastní auto, které bude úplně jedinečné, a nech soupeře, ať se za tebou zalknou prachem.
* Šlapej na plyn na vlastních tratích, které si uděláš ty sám.
* Závoď se soupeři z celého světa, ve svých vlastních komunitách i při online akcích. Pak se u těchto sociálních funkcí bav na cestách – u mobilní a webové aplikace Gran Turismo 6 pro chytrý telefon, tablet nebo počítač.

Výrobce SONY
Konzole PlayStation 3
Druh Simulátory

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GRAN TURISMO 6 LIVE CARD (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.