Gran Turismo 6 (PS3)

Cena produktu Gran Turismo 6 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Gran Turismo 6 (PS3): Gran Turismo®6 nabídne nádherné scenérie na desítkách kilometrů čtverečních, včetně okouzlujícího prostředí Andalusie. Nová hra GT6 má též ambici podpořit rozvoj inovativní spolupráce s partnersk...  Více informací


Gran Turismo 6 (PS3) - popis

Gran Turismo®6 nabídne nádherné scenérie na desítkách kilometrů čtverečních, včetně okouzlujícího prostředí Andalusie.
Nová hra GT6 má též ambici podpořit rozvoj inovativní spolupráce s partnerskými společnostmi. Je naplánováno spuštění několika zajímavých projektů, které stírají hranici mezi virtuálním a reálným světem. Jedním z nich je GT Academy, projekt vytvořený ve spolupráci se společností Nissan. Tento projekt se poprvé uskutečnil v roce 2008 a jeho cílem bylo objevit skutečné závodní talenty. Během oslav výročí bylo oznámeno, že v roce 2013 se tato soutěž vrátí, a to v opravdu velkolepém stylu. Prototyp závodního simulátoru bude spolu s demo verzí hry GT6 exkluzivně představen v červenci.

K dalším významným partnerstvím při vývoji GT6 patří spolupráce s výrobcem pneumatik Yokohama Rubber a výrobcem tlumičů pérování KW Automotive. Obě společnosti, které jsou známé díky svým aktivitám v komerčním automobilovém průmyslu a v automobilových závodech, spolupracovaly na technickém vývoji nového fyzikálního enginu hry. Díky jejich kinematickému modelování pneumatik a odpružení si tak fanoušci GT mohou vychutnávat ještě realističtější zážitky.
„Je úžasné, když si uvědomíme, že od prvního vydání hry Gran Turismo uplynulo již 15 let,“ řekl Kazunori Yamauchi během představení nové hry na Silverstonském okruhu. „Od té doby se mnoho věcí změnilo a Gran Turismo 6 je výsledkem evoluce mého snu. Je nám proto ctí představit vám novou hru GT6 pro platformu PlayStation 3, protože právě na této platformě se vytvořila skutečně loajální komunita. Hru jsme přetvořili tak, aby byla nesmírně flexibilní a mohla k ní být přidávána další rozšíření. Naším záměrem je v jejím vývoji intenzivně pokračovat i v budoucnu. Nesmírně mě těší každý aspekt nové hry a stejně i nové přírůstky. Ale samotné vydání GT6 bude jen začátkem. Hra se totiž bude i nadále neustále rozvíjet. Už teď mám spoustu nových nápadů na vylepšení hry Gran Turismo, které chci zrealizovat v následujících 15 letech.
Součástí oslav 15. výročí Gran Turismo v Silverstone bylo i předvedení demo verze GT6 na slavném okruhu. Hosté si mohli zahrát hru v závodních kokpitech Gran Turismo a následně si mohli vyzkoušet reálnou jízdu na okruhu v autech poskytnutých společnostmi Audi, Ford, Jaguar, KTM, Mercedes-Benz, Nissan a Toyota.
Vozidla dostupná v demo verzi GT6 pro okruh Silverstone (označuje nová vozidla v Gran Turismo):
Acura NSX ’91, * Alfa Romeo TZ3 Stradale ’11, * Alpine A110 1600S ’68, * Audi Sport quattro S1 Rally Car ’86, Ferrari 458 Italia ’09, * Ferrari Dino 246 GT ’71, Ford GT ’06, * KTM X-BOW R ’12, Lamborghini Countach LP400 ’74, * Light Car Company Rocket ’07, McLaren MP4-12C ’10, * Mercedes-Benz SLS AMG GT3 ’11, Nissan 370Z (Z34) (GT Academy Version) ’08, Nissan 370Z Tuned Car (GT Academy Version) ’08, Nissan GT-R Black edition (GT Academy Version) ’12, * Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport, Nissan Leaf G (GT Academy Version), * Tesla Motors Model S Signature Performance ’12, Toyota 86 GT ‘12:
Gran Turismo 6 -

Výrobce SONY
Konzole PlayStation 3
Druh Závodní

Gran Turismo 6 (PS3) - recenze

Gran Turismo 6 představuje australský okruh Bathurst

Honza P.
24.10.2013 - 13:53:01

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gran Turismo 6 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.