Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Grand Theft Auto 4 (PS3)

Grand Theft Auto 4 (PS3)

Cena produktu Grand Theft Auto 4 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Grand Theft Auto 4 (PS3): Co dnes znamená americký sen? Rockstar na to hledá odpověď. Pro nově příchozího Nico Belice je to víra, že unikne před svou minulostí. Pro jeho bratrance Romana je to vize, že mohou nalézt budoucn...  Více informací


Grand Theft Auto 4 (PS3) - popis

Co dnes znamená americký sen? Rockstar na to hledá odpověď. Pro nově příchozího Nico Belice je to víra, že unikne před svou minulostí. Pro jeho bratrance Romana je to vize, že mohou nalézt budoucnost v Liberty City, vstupní bráně do země příležitostí. Jakmile se dostanou do dluhů a jsou vtaženi do zločineckého podsvětí právními podvody, zloději a sociopaty, zjistí, že se realita od jejich snu velmi liší. Uvědomí si, že žijí ve městě, které uctívá peníze a postavení, a je rájem na zemi pro ty, kteří je vlastní a živou noční můrou pro ty, kteří ne.

Co nás čeká?

V GTAIV se dočkáte zcela nové úrovně hratelnosti.
Budete sám svým pánem a jen na vás bude jestli něco pro někoho uděláte nebo ne.
Zažijete tedy příběh v Liberty City na vlastní kůži i krk.

Výrobce Take 2 Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Grand Theft Auto 4 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.