Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Grand Theft Auto 5 (PS5)

Grand Theft Auto 5 (PS5)

Cena:

1 599

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Grand Theft Auto 5 (PS5): Sony ohlásilo příchod jedné z nejúspěšnějších her poslední generace i k PlayStation 5. Užijte si tento titul v nové vylepšené grafice a téměř bez čekání na načítání hry. Grand Theft Auto 5 je d...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
29. 9. 2021
Do obchodu

Grand Theft Auto 5 (PS5) - popis

Sony ohlásilo příchod jedné z nejúspěšnějších her poslední generace i k PlayStation 5. Užijte si tento titul v nové vylepšené grafice a téměř bez čekání na načítání hry.

Grand Theft Auto 5 je dodnes největší a nejambicióznější titul v sérii GTA. Přináší svět nebývalého rozsahu a detaily překypující životem, od hor po hlubiny oceánu.

Los Santos, rozlehlá, sluneční metropole, plná svépomocných guru, vycházejících hvězdiček i blednoucích celebrit, kterým kdysi záviděl celý západní svět, se snaží zůstat nad vodou v čase ekonomické nejistoty a levných reality show. Uprostřed celého toho zmatku zvažují své vlastní šance na přežití a úspěch tři velmi odlišní kriminálníci. Franklin, bývalý gangster z ulice, teď hledá skutečné příležitosti a velké peníze. Michael, bývalý profesionální trestanec, kterého odchod do důchodu je mnohem méně růžový, než v jaký doufal. A Trevor, násilný maniak ovládaný levnými drogami. Výběr možností se zužuje a hlavní hrdinové riskují všechno v sérii odvážných a nebezpečných loupeží, které můžou změnit jejich život.

Nejnovější díl v populární sérii Grand Theft Auto.
Vydejte se do města Los Santos, rozprostírajícího se v dnešní jižní Kalifornii.
Prozkoumejte rozlehlé městské prostředí, stejně jako okolité kopce, přírodu a pláže.
Hromaďte víc a víc peněz, jakýmkoliv způsobem, v nejambicióznější hře, jakou jste kdy hráli.
Užijte si nový pohled na svobodu otevřeného světa, výpravu, na misích založenou hratelnost a online multiplayerovou akci.

Výrobce Rockstar Games
Konzole PlayStation 5

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Grand Theft Auto 5 (PS5) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.