GRID XBOX ONE

Cena:

539 Kč

Koupit za 539 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu GRID XBOX ONE: Od tvůrců vysoce úspěšných her DiRT a F1, Codemasters vás zve na GRID World Series. Závoďte s najikonickejšími najžiaducejšími závodními auty. GRID zachycuje každý moment závodu, od adrenalinového světelného začátku po zvířená kostkované vlajky a mezitím, je to také samá akce. Nehody se stávají jedna za druhou-těsné předjíždění, škrabot nárazníků a soutěživé kolize-vše stupňované rivalitou, spoluhráči a úhlavní nepřátelé, kteří vám budou pomáhat nebo kazit váš postup k tomu abyste se stali GRID World Series šampiónem. Vyberte si jednu ze 6 hlavních kariérních cest, všechny vedoucí ke GRID World Series plus dalším Showdown akcím. Jeden z nejúspěšnějších závodníků moderní éry napříč F1, Endurance a Stock závodem, Fernando Alonso se přidal ke GRID jako závodní konzultant a jeho auto Renault R26 je ve hře. Splňte jeho výzvy a získejte právo závodit se samotným Alonsem. Vyzvěte se napříč různými režimy a také jako tvůrce akcí a tratí. Inovativní skórující systém, který odměňuje hráče za... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

GRID XBOX ONE - popis

Od tvůrců vysoce úspěšných her DiRT a F1, Codemasters vás zve na GRID World Series. Závoďte s najikonickejšími najžiaducejšími závodními auty. GRID zachycuje každý moment závodu, od adrenalinového světelného začátku po zvířená kostkované vlajky a mezitím, je to také samá akce. Nehody se stávají jedna za druhou-těsné předjíždění, škrabot nárazníků a soutěživé kolize-vše stupňované rivalitou, spoluhráči a úhlavní nepřátelé, kteří vám budou pomáhat nebo kazit váš postup k tomu abyste se stali GRID World Series šampiónem. Vyberte si jednu ze 6 hlavních kariérních cest, všechny vedoucí ke GRID World Series plus dalším Showdown akcím. Jeden z nejúspěšnějších závodníků moderní éry napříč F1, Endurance a Stock závodem, Fernando Alonso se přidal ke GRID jako závodní konzultant a jeho auto Renault R26 je ve hře. Splňte jeho výzvy a získejte právo závodit se samotným Alonsem. Vyzvěte se napříč různými režimy a také jako tvůrce akcí a tratí. Inovativní skórující systém, který odměňuje hráče za technické, zručné nebo odvážné závodění. Ovlivňující hráčů a AI závodníků, GRID systém škod a ničení, vám změní závody mechanicky i vizuálně. Získejte zkušenosti napříč závodem na to abyste si zvýšili úroveň a dostali odměny. Hráči dostanou odměny ve formě prestiže, hráčských karet, nových spoluhráčů a úspěchů. Závoďte buď v režimu Quick Match nebo použijte online tvůrce akcí a seberte vaše závodění na další úroveň ve veřejné hře nebo s přáteli v privátních závodech. Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby Xbox Live Gold!Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GRID XBOX ONE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější GRID XBOX ONE akční ceny - Levné GRID XBOX ONE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GRID XBOX ONE stojí 539 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GRID XBOX ONE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

GRID XBOX ONE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz