Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Halo: Combat Evolved Anniversary (Xbox 360)

Halo: Combat Evolved Anniversary (Xbox 360)

Cena produktu Halo: Combat Evolved Anniversary (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Halo: Combat Evolved Anniversary (Xbox 360): Legendární série HALO slaví 10. narozeniny a ku příležitosti tohoto výročí se série dočká okázalého remaku původního dílu s mnohem lepší grafikou v HD, množstvím nových funkční, včetně coop modu p...  Více informací


Halo: Combat Evolved Anniversary (Xbox 360) - popis

Legendární série HALO slaví 10. narozeniny a ku příležitosti tohoto výročí se série dočká okázalého remaku původního dílu s mnohem lepší grafikou v HD, množstvím nových funkční, včetně coop modu přes Xbox Live, nejoblíbenějšími mapami v Halo historii, nový příběh k odhalení a samozřejmě množství nových výzev.

Stanete se supervojákem vycvičeným k likvidaci mimozemské rasy, se kterou zbytky lidstva bojují na tajemné planetě Halo, kterou lidé začali kolonizovat kvůli přeplněnosti Země. Netušili ovšem jací sousedé na ně čekají. Conventatné nelítostně hájí tajemství své planety, která je tak velká a různorodá, jak jen si dovedete představit, moře a pláže, hory a jeskyně a samozřejmě nesmí chybět nejrůznější stavby s množstvím spletitých chodeb a místností.

Rovnováha remaku – hra je neuvěřitelně dokonale propracovaná a konverze do moderní grafiky vás jednoduše pohltí
HD Grafika – textury jsou vyhlazené a dokonce i vzdálené scenérie stojí za to. O ztvárnění vegetace a vody ani nemluvě.
Terminály – V tomto Halo však budou terminály suplovat hlavně herní encyklopedii a představí hráči zajímavé informace o původní hře ve formě psaného textu, videí, zvukových souborů a spousty obrázků.
Zahrajte si online – kromě kooperativní kampaně pro dva a možnosti zastřílet si ve split-screenu hra samozřejmě nabídne i klasický multiplayer s módy jako team deatchmatch nebo capture the flag.
Engine hry - Halo Combat Evolved Anniversary bude pohánět poslední engine z Halo Reach. Budete moci využívat systém brnění z této hry a její majitelé si výroční edici budou moci pustit přímo z menu Halo Reach.:
Halo: Combat Evolved Anniversary -

Výrobce Microsoft
Konzole Xbox 360
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Halo: Combat Evolved Anniversary (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.