Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Halo Wars 2 Ultimate Edition (XONE)

Halo Wars 2 Ultimate Edition (XONE)

Cena produktu Halo Wars 2 Ultimate Edition (XONE) není známa.

 

Popis produktu Halo Wars 2 Ultimate Edition (XONE): Nejlépe prodávaná strategie v reálném čase (RTS) na konzoli všech dob je zpátky! Hra „Halo Wars 2“ je akčně laděná RTS na dosud největším bojišti univerza Halo. Připravte se stanout v čele armád S...  Více informací


Halo Wars 2 Ultimate Edition (XONE) - popis

Nejlépe prodávaná strategie v reálném čase (RTS) na konzoli všech dob je zpátky! Hra „Halo Wars 2“ je akčně laděná RTS na dosud největším bojišti univerza Halo. Připravte se stanout v čele armád Spartanů a dalších bojových sil světa Halo, jako jsou Warthogové, Škorpioni nebo nové jednotky.
Čeká vás brutální válka proti novému strašlivému nepříteli, frakci jménem Banished. V tomto dlouho očekávaném pokračování uznávané značky „Halo Wars“ ohrožuje celý svět „Halo“ nový nepřítel. Odvrátit ničivou pohromu a zánik celého lidstva může pouze statečná posádka lodi Spirit of Fire. Ve hře „Halo Wars“ se fanoušci po celém světě znovu vtělí do role velitele a prožijí neuvěřitelnou pouť, během níž podstoupí největší boje v historii světa „Halo“. Vedle výpravné kampaně pro jednoho hráče nabídne titul „Halo Wars 2“ i soutěžní a kooperativní režimy více hráčů2, které byly speciálně vytvořeny s ohledem na nováčky i herní veterány.
Hra „Halo Wars 2“ se nově objeví také na počítačích s Windows 10, kde nabídne speciální funkce ušité pro hráče na PC.

Herní obsah:
Návrat lodi Spirit of Fire: Ve strhujícím režimu jednoho hráče se znovu setkáte s lodí Spirit of Fire. Kapitán Cutter a jeho posádka bojují s novým nebezpečným nepřítelem, který má v úmyslu ovládnout celou galaxii. Příběh „Halo Wars 2“, který podtrhuje propracovaná grafika a filmová zručnost lidí z Blur Studio, se odehrává ve světě „Halo“ uvrženém do chaosu po událostech v „Halo 5: Guardians“.
Vzestup Atrioxe: Hra „Halo Wars 2“ představuje nového hrozivého padoucha – Altriox je vůdcem nájemné skupiny, která si říká Banished (Vyhoštění). Ta má ve svém arzenálu mnoho tradičních mimozemských zbraní známých fanouškům světa „Halo“, které byly přepracovány a jsou teď mnohem brutálnější, než s čím se UNSC v boji s Covenantem kdy setkalo.
Dosud největší bojiště ve světě „Halo“: Ve hře „Halo Wars 2“ zavítáte na bájný a uměle vytvořený svět známý jako Archa – nejzáhadnější a nejmocnější projekt rasy Forerunner. Archa byla poprvé představena v „Halo 3“, když Master Chief zjistil, že jde doslova o kolébku eponymních světů ve tvaru prstence. Nyní budou mít hráči šanci utkat se o kontrolu nad touto nepředstavitelnou silou.
Nový druh strategie: Série „Halo Wars“ redefinovala na konzolích žánr strategií v reálném čase (RTS) a „Halo Wars 2“ posune laťku evoluce ještě výše díky hybridním režimům zaměřeným na akci a tradiční taktické prvky. Lidé ze studia Creative Assembly („Total War: Rome II, Total War: Shogun 2“) zúročí desítky let svých zkušeností s žánrem RTS a vytvoří hru z univerza „Halo“, která přinese akční podívanou pro nováčky na poli strategií i ostřílené veterány.
Herní režimy pro více hráčů:
Skirmish (sólo a online kooperace): Otestujte své bojové strategie proti umělé inteligenci různé úrovně obtížnosti. Vrhněte se do boje napříč herními režimy s tolika nepřáteli a spojenci řízenými hrou či přáteli, kolik jich jednotlivé módy povolují.
Strongholds (online multiplayer): Strongholds je rychlý herní režim, v němž máte za úkol ve vymezeném čase obsadit a kontrolovat základny. Hráči začínají s vybudovanou základnou a množstvím zdrojů pro rychlé nasazení jednotek do boje. S obsažením další základny se zvyšuje počet jednotek, které hráč může ovládat.
Domination (online multiplayer): V tomto módu stavíte základnu, budujete armádu a bojujete o kontrolu nad mapou a nadvládu nad Archou! Obsaďte různé body na mapě a držte je ve své moci dostatečně dlouho k tomu, abyste vyhráli celou hru. Není zde žádný časový limit. Hra končí v okamžiku, kdy jeden hráč má ve svém držení dostatek bodů, aby klesl odpočet nepřítele na nulu.
Deathmatch (online multiplayer): I v tomto režimu plánujete výstavbu základny a budujete armádu, ale místo o kontrolu mapy bojujete o to, abyste zůstali jedinými přeživšími. Přechytračte své protivníky a poté si udělejte oslavnou párty nad kouřícími troskami jejich domovských základen.
Blitz (sólo a online multiplayer): Zcela nový režim pro více hráčů, který vnáší do série „Halo Wars“ jedinečný přístup k hraní RTS. Další podrobnosti zveřejníme na podzim 2016.
Spousta dalšího obsahu: Vydání hry „Halo Wars 2“ je pouhým začátkem války na Arše a této úžasné nové kapitoly ve světě „Halo“ a historie strategií v reálném čase. Season Pass pro „Halo Wars 2“ přináší fanouškům další porci obsahu. Celých více než šest měsíců od vydání se mohou těšit na pravidelné aktualizace zahrnují cí nové vůdce se schopnostmi, které změní ráz bitev v režimech více hráčů, nové jednotky obohacující stávající arzenál, nová rozšíření kampaně s exkluzivními misemi a další, prozatím neoznámený obsah.
Šance vrátit se na začátek: „Halo Wars: Definitive Edition“ je vylepšenou verzí původního dílu „Halo Wars“, nově pro Xbox One a Windows 10. Tato verze nabízí přepracovanou grafiku, další herní úspěchy (achievementy) a zahrnuje veškerý přídavný obsah ke stažení dostupný pro tuto tradiční strategii. Definitive Edition je součástí „Halo Wars 2: Ultimate Edition“.

Výrobce Microsoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Halo Wars 2 Ultimate Edition (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.