Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Hannah Montana Movie (Wii)

Hannah Montana Movie (Wii)

Cena produktu Hannah Montana Movie (Wii) není známa.

 

Popis produktu Hannah Montana Movie (Wii): Vkroč do utajovaného dvojího života Miley Stewart a Hannah Montany z filmu Hannah Montana! Připoj se k Hannah Montaně a užívej si života rokové hvězdy! Mezitím se seznamuj s životem obyčejné farmá...  Více informací


Hannah Montana Movie (Wii) - popis

Vkroč do utajovaného dvojího života Miley Stewart a Hannah Montany z filmu Hannah Montana! Připoj se k Hannah Montaně a užívej si života rokové hvězdy! Mezitím se seznamuj s životem obyčejné farmářské holky Miley Stewart a prozkoumej svět, který za sebou nechala v Tennessee. Přizpůsob šatník Hannah a Miley k outfitům, které znáš s filmu nebo seriálu. Pusť se do plnění úkolů, které sahají až za hranice filmového plátna. Zpřístupni si hraním novou hudbu, doplňky a koncertní místa. Zažij to nejlepší z obou světů! » Vlastnosti produktu: » staň se Miley nebo Hannah a střihni si její hitovky » najdeš zde i pět nových písní z filmu a šest různých koncertních vystoupení » v módu „Vystoupení“ se oddej typickým tanečním krokům a pohybům, jamuj se skupinou, hraj na bubny, kytaru nebo klávesy » v módu „Příběh“ prozkoumejte rodné město Miley Crowley Corners a pomozte rodině a přátelům dokončit úkoly. » vyberte si svůj outfit. Bude to něco z filmu nebo si vytvoříte svůj vlastní? » stejně tak můžete ovlivnit vzhled vozidla pro Hannah, její ložnici, koupelnu.

Konzole Nintendo Wii
Druh Simulátory

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hannah Montana Movie (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.