Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Harry Potter And The Goblet of Fire (Nds)

Harry Potter And The Goblet of Fire (Nds)

Cena produktu Harry Potter And The Goblet of Fire (Nds) není známa.

 

Popis produktu Harry Potter And The Goblet of Fire (Nds): Velepopulární čarodějnické trio z Bradavické školy Kouzel a magie je zpět! Harry, Ron a Hermiona budou opět čelit mnoha nástrahám – tentokrát ovšem v novém a lepším kabátě! Kromě vylepšené vizuáln...  Více informací


Harry Potter And The Goblet of Fire (Nds) - popis

Velepopulární čarodějnické trio z Bradavické školy Kouzel a magie je zpět! Harry, Ron a Hermiona budou opět čelit mnoha nástrahám – tentokrát ovšem v novém a lepším kabátě! Kromě vylepšené vizuální stránky doznal mnoha změn i samotný herní systém: nejenže budete moci ovládat všechny výše zmíněné členy ústřední magické „trojky“, ale propracovanější bude i dějová linie mnohem svázanější s knižní a filmovou předlohou. Vlastnosti svých hrdinů můžete vylepšovat jednak sbíráním všudypřítomných fazolí, jednak speciálními magickými „kartami“ s jejichž pomocí si lze osvojit unikátní dovednosti. V některých okamžicích budou muset Harry, Ron i Hermiona spojit všechny své síly a postavit se úkladům hry společně. Zapomenout nesmíme ani na nevídaně zábavné bonusové minihry uzpůsobené pro ovládání stylusem.

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Harry Potter And The Goblet of Fire (Nds) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.