Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Harry Potter for Kinect (Xbox 360)

Harry Potter for Kinect (Xbox 360)

Cena produktu Harry Potter for Kinect (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Harry Potter for Kinect (Xbox 360): Hra Harry Potter for Kinect se vydává jen a pouze pro herní konzoli Xbox 360. Hra se odehrává na Bradavické škole čar a kouzel pokrývá všech 8 filmů, ve kterých si zahrajete v roli kouzelnického u...  Více informací


Harry Potter for Kinect (Xbox 360) - popis

Hra Harry Potter for Kinect se vydává jen a pouze pro herní konzoli Xbox 360. Hra se odehrává na Bradavické škole čar a kouzel pokrývá všech 8 filmů, ve kterých si zahrajete v roli kouzelnického učně, nebo jeho kamarádů, ve šech známých scénách.

Pro sesílání kouzel vám poslouží ruce, nebo hlasové příkazy. Jednou z funcí této hry je, že do ní půjde vložit váš obličej, čímž vytvoříte jedinečnou postavu, která se přidá do skupiny ostatních školáků.

Ve hře se utkáte s Lordem Voldermontem, budete létat na koštěti, nebo se můžete zapojit do miniher v bonusových režimech. Vývojem hry bylo pověřeno studio Eurocom, které je podepsáno pod bondovkami od Activisionu.

Hlavní rysy:
Hra exkluzivně pro X360
Děj vás zavede do všech osmi filmů.
Kouzlete jen za pomocí rukou, nebo dávejte hlasové příkazy.
Vložte do hry svůj obličej a staňte se jedním z učňů.
Utkejte se s Lordem Voldermontem
Létejte na koštěti.
Zahrajte si minihry.
Hra vyžaduje pohybové ovládání Kinect (není součástí balení):
Harry Potter for Kinect (Kinect ready) -

Výrobce Warner Bros Games
Konzole Xbox 360
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Harry Potter for Kinect (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.