Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Harvest Moon: Light of Hope (Special Edition Complete) PS4

Harvest Moon: Light of Hope (Special Edition Complete) PS4

Cena:

609 Kč

Koupit za 609 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Harvest Moon: Light of Hope (Special Edition Complete) PS4: Harvest Moon: Light of Hope Special Edition Complete je znovuvydání Harvest Moon: Light of Hope, které má všechny extra doplňky ze Special Edition také se všemi DLC. Hledajíc nový začátek, se vydáte na cestu abyste začali svůj život znovu. Naneštěstí, počasí má jiné plány, během toho jak vaši loď zachytí monzun a potopí se! Vyplujete při malém přístavním městě mezi troskami po bouři, kde mladá doktorka Jeanne vám zachrání život. Město bylo v podstatě opuštěné, ale vy nikdy neodstoupíte od výzvy! Bude na vás znovu postavit město a zachránit maják ... ale nebude to jednoduché! Přesto s těžkou prací pěstováním, staráním se o dobytek a sbírání materiálu na opravy, si budete moci najít nové přátele, začít rodinu, oživit maják a zachránit město, váš nový domov! Nasbírejte důležité materiály pro opravu města a obnovení majáku. Splňte požadavky vesničanů na odemknutí nových zón a předmětů. Hrajte jako chlapec nebo dívka, ožeňte se a začněte rodinu! Jedinečný a nostalgický "retro plus" nový... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Harvest Moon: Light of Hope (Special Edition Complete) PS4 - popis

Harvest Moon: Light of Hope Special Edition Complete je znovuvydání Harvest Moon: Light of Hope, které má všechny extra doplňky ze Special Edition také se všemi DLC. Hledajíc nový začátek, se vydáte na cestu abyste začali svůj život znovu. Naneštěstí, počasí má jiné plány, během toho jak vaši loď zachytí monzun a potopí se! Vyplujete při malém přístavním městě mezi troskami po bouři, kde mladá doktorka Jeanne vám zachrání život. Město bylo v podstatě opuštěné, ale vy nikdy neodstoupíte od výzvy! Bude na vás znovu postavit město a zachránit maják ... ale nebude to jednoduché! Přesto s těžkou prací pěstováním, staráním se o dobytek a sbírání materiálu na opravy, si budete moci najít nové přátele, začít rodinu, oživit maják a zachránit město, váš nový domov! Nasbírejte důležité materiály pro opravu města a obnovení majáku. Splňte požadavky vesničanů na odemknutí nových zón a předmětů. Hrajte jako chlapec nebo dívka, ožeňte se a začněte rodinu! Jedinečný a nostalgický "retro plus" nový vizuální styl.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Harvest Moon: Light of Hope (Special Edition Complete) PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Harvest Moon: Light of Hope (Special Edition Complete) PS4 akční ceny - Levné Harvest Moon: Light of Hope (Special Edition Complete) PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Harvest Moon: Light of Hope (Special Edition Complete) PS4 stojí 609 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Harvest Moon: Light of Hope (Special Edition Complete) PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Harvest Moon: Light of Hope (Special Edition Complete) PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz