Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Harvest Moon: Mad Dash PS4

Harvest Moon: Mad Dash PS4

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Harvest Moon: Mad Dash PS4: Hrajte sólo nebo seberte pár přátel v tomto rychlém farmiacom šílenství! Získejte ryby, mléko a více, během toho jak splníte úkoly na dokončení každé úrovně! Zpočátku se to může zdát snadné, ale dostanete se také na pláž, farmu a dokonce podsvětí během vaší hry! Zkoušeli jste někdy vypěstovat rostliny když na ně padala láva ?! Toto a další překážky čekají vás a vaše přátele na to abyste splnili úrovně a opravily tak zničený maják! Rychlá akce znamená, že rychlé rozhodnutí jsou klíčem. Vyzvěte se na farmě, pláži, podsvětí a skyworld úrovních. Lokální kooperace multiplayerového šílenství. Použijte síly těžící skřítka na odemknutí speciálních podpůrných schopností. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Harvest Moon: Mad Dash PS4 - popis

Hrajte sólo nebo seberte pár přátel v tomto rychlém farmiacom šílenství! Získejte ryby, mléko a více, během toho jak splníte úkoly na dokončení každé úrovně! Zpočátku se to může zdát snadné, ale dostanete se také na pláž, farmu a dokonce podsvětí během vaší hry! Zkoušeli jste někdy vypěstovat rostliny když na ně padala láva ?! Toto a další překážky čekají vás a vaše přátele na to abyste splnili úrovně a opravily tak zničený maják! Rychlá akce znamená, že rychlé rozhodnutí jsou klíčem. Vyzvěte se na farmě, pláži, podsvětí a skyworld úrovních. Lokální kooperace multiplayerového šílenství. Použijte síly těžící skřítka na odemknutí speciálních podpůrných schopností.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Harvest Moon: Mad Dash PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Harvest Moon: Mad Dash PS4 akční ceny - Levné Harvest Moon: Mad Dash PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Harvest Moon: Mad Dash PS4 stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Harvest Moon: Mad Dash PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Harvest Moon: Mad Dash PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz