Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Hot Wheels Battle Force 5 (Wii)

Hot Wheels Battle Force 5 (Wii)

Cena produktu Hot Wheels Battle Force 5 (Wii) není známa.

 

Popis produktu Hot Wheels Battle Force 5 (Wii): Hot Wheels Battle Force 5 je tým ozbrojených vozidel jejichž poslání je jedinečné, zachránit zemi od invaze robotické armády Sark. Bitvy proti nepřátelům spočívají v drsných závodech, kde neexistu...  Více informací


Hot Wheels Battle Force 5 (Wii) - popis

Hot Wheels Battle Force 5 je tým ozbrojených vozidel jejichž poslání je jedinečné, zachránit zemi od invaze robotické armády Sark. Bitvy proti nepřátelům spočívají v drsných závodech, kde neexistují žádná pravidla a vše je dovoleno. Součástí závodů jsou různé kaskadérské kousky, spousty odměn a bonusů k odemknutí a hlavně skvělá adrenalinem naplněná zábava. Staň se drsným závodníkem a bojuj proti predátorům. Osud naší planety visí na vlásku.

V "Hot Wheels Battle Force 5" se jedná o tým závodníků, každý se svým ozbrojeným vozidlem. Tento tým má jedinečný úkol, až by se to dalo nazývat posláním, musí zachránit zemi před invazí, kterou chystá robotická armáda Sark. Se svými nepřáteli se střetnete v nejedné bitvě v podobě drsných závodů, kde pravidla ani neexistují a každý se bude snažit o to, aby vás zničil.:

Výrobce Active
Konzole Nintendo Wii
Druh Závodní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hot Wheels Battle Force 5 (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.