Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Hra Ubisoft Xbox One Assassin`s Creed Valhalla

Hra Ubisoft Xbox One Assassin`s Creed Valhalla

Cena:

1 659 Kč

Koupit za 1 659 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Hra Ubisoft Xbox One Assassin`s Creed Valhalla: Assassin’s Creed Valhalla využívá Smart Delivery technologii - kupte si hru pouze jednou a hrajte ji na Xbox One nebo Xbox Series X, jakmile bude nová konzole a na ni hra Assassin`s Creed Valhalla dostupná. V Assassins’s Creed® Valhalla se z vás stává Eivor, nelístostný vikingský válečník vychovaný na příbězích o bitvách a slávě. Objevujte krásy dynamického otevřeného světa zasazeného do pozadí kruté a temné doby staré Anglie. Bojujte s nepřáteli, budujte své obydlí, získejte politickou moc a zaslužte si tak své místo mezi bohy ve Valhalle. NAPIŠTE SI SVOU VLASTNÍ VIKINGSKOU SÁGU – Díky pokročilé RPG mechanice můžete ovlivnit vývoj vaší postavy a tím tak utvářet svět kolem vás. S každým rozhodnutím, od politických aliancí přes bojovou strategii až k dialogům, budete sami strůjci své cesty ke slávě. INTUITIVNÍ BOJOVÝ SYSTÉM – Vyzkoušejte nemilosrdný bojový styl vikingských válečníků skrze boj se dvěma jednoručními zbraněmi, jako jsou sekery a meče nebo vyměnte jednu zbraň za ští... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Hra Ubisoft Xbox One Assassin`s Creed Valhalla - popis

Assassin’s Creed Valhalla využívá Smart Delivery technologii - kupte si hru pouze jednou a hrajte ji na Xbox One nebo Xbox Series X, jakmile bude nová konzole a na ni hra Assassin`s Creed Valhalla dostupná. V Assassins’s Creed® Valhalla se z vás stává Eivor, nelístostný vikingský válečník vychovaný na příbězích o bitvách a slávě. Objevujte krásy dynamického otevřeného světa zasazeného do pozadí kruté a temné doby staré Anglie. Bojujte s nepřáteli, budujte své obydlí, získejte politickou moc a zaslužte si tak své místo mezi bohy ve Valhalle. NAPIŠTE SI SVOU VLASTNÍ VIKINGSKOU SÁGU – Díky pokročilé RPG mechanice můžete ovlivnit vývoj vaší postavy a tím tak utvářet svět kolem vás. S každým rozhodnutím, od politických aliancí přes bojovou strategii až k dialogům, budete sami strůjci své cesty ke slávě. INTUITIVNÍ BOJOVÝ SYSTÉM – Vyzkoušejte nemilosrdný bojový styl vikingských válečníků skrze boj se dvěma jednoručními zbraněmi, jako jsou sekery a meče nebo vyměnte jednu zbraň za štít. Utněte hlavy svým nepřátelům, vyřiďte je z dálky nebo je nepozorovaně zabijte svými skrytými čepelemi. OTEVŘENÝ SVĚT Z TEMNÉ DOBY – Plavte se z drsných a tajemných břehů Norska do krásných, ale nepřátelských království Anglie. Ponořte se do vikingského způsobu života plného rybaření, lovení, hraní chlastacích her a mnoho dalších. VELTE EPICKÝM NÁJEZDŮM – Zahajte masivní útoky na Saské vojsko a pevnosti skrze celou Anglii. Veďte svůj klan v bitvách, drancujte nepřátelská území a přineste ulovenou kořist zpět svým lidem. BUDUJTE SVOU VLASTNÍ OSADU – Stavte a vylepšujte budovy jako kasárny, kovárny, tetovací salóny a další. Naverbujte nové členy do svého klanu a utvořte si tak svůj osobní vikingský zážitek. VIKINGŠTÍ ŽOLDÁCI – Utvořte a přizpůsobte si uvnitř svého klanu unikátní vikingskou nájezdní skupinu a sdílejte ji online se svými přáteli, aby ji i oni mohli využít během svých nájezdů. PŘEDOBJEDNÁVKOVÝ BONUS Předobjednejte nyní a získejte přístup do bonusové mise, "The Way of the Berserker* – Cesta Berserkera. Přidejte se k legendárnímu severskému Berserkerovi na jeho cestě za pomstou.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hra Ubisoft Xbox One Assassin`s Creed Valhalla užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Hra Ubisoft Xbox One Assassin`s Creed Valhalla akční ceny - Levné Hra Ubisoft Xbox One Assassin`s Creed Valhalla

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hra Ubisoft Xbox One Assassin`s Creed Valhalla stojí 1 659 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hra Ubisoft Xbox One Assassin`s Creed Valhalla najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Hra Ubisoft Xbox One Assassin`s Creed Valhalla najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz