Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (PS3)

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (PS3)

Cena produktu IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (PS3) není známa.

 

Popis produktu IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (PS3): Hra IL-2 Sturmovik: Birds of Prey je založená na široké škále vzdušných soubojů, odehrávajících se na pozadí vojenských operací druhé světové války. Hráči se usadí do kokpitů nejproslulejších stíh...  Více informací


IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (PS3) - popis

Hra IL-2 Sturmovik: Birds of Prey je založená na široké škále vzdušných soubojů, odehrávajících se na pozadí vojenských operací druhé světové války. Hráči se usadí do kokpitů nejproslulejších stíhaček, bojových letounů nebo těžkých bombardérů a to v těch nejnapínavějších misích. Zúčastní se pěti hlavních leteckých bitev druhé světové války v Evropě – bitvy o Anglii, Stalingrad, Berlín, Sicílii a Korsuň. IL-2 přichází s pokročilým vizuálním zpracováním prostředí, které obohacuje hratelnost a nechybí ani naprosto nové efekty poškození motoru. Hráči uvidí v reálném čase poškození letadla, jako jsou díry v křídlech a kouřové stopy během vzdušných soubojů. Stovky letadel, účastnících se vzdušných bojů, jsou charakteristickým znakem IL-2 Sturmovik: Birds of Prey a unikátní engine prostředí zaručuje vysoce detailní a realistickou krajinu, díky které hráči spatří i zbrusu novou simulaci pozemních podpůrných akcí. Titul IL-2 Sturmovik: Birds of Prey u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy il-2, sturmovik, sturmovik il-2, birds of prey.

Konzole PlayStation 3
Druh Simulátory

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.