Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Immortals: Fenyx Rising Shadowmaster Edition

Immortals: Fenyx Rising Shadowmaster Edition

Cena:

1 699 Kč

Koupit za 1 699 Kč
Dostupnost:
10. 12. 2020

Popis produktu Immortals: Fenyx Rising Shadowmaster Edition: Immortals: Fenyx Rising Svěží a vtipné pojetí akčně dobrodružné hry v otevřeném světě, které přináší dynamickou akci, souboje a příběhy inspirované řeckou mytologií. Toulej se svobodně po nádherně stylizovaném světě a používej mimořádné schopnosti, které ti darují bohové, proti děsivým bájným monstrům. Čekají na tebe zrádné zkoušky, hrdinské skutky a samotné podsvětí, které prověří tvou odvahu. Prožij příběh z dávných věků o bozích a monstrech a staň se legendou, kterou ti bylo souzeno být. Staň se legendouPřizpůsob si postavu a staň se legendou na výpravě za svým osudem. Otevřený svět Objevuj nádherně vykreslený a otevřený živoucí fantasy svět. Používej sílu bohůOlympští bohové tě požehnali svými dary, využívej je moudře. Postav se bájným nepřátelům Utkej se s legendárními protivníky, jako je Kyklop, Medúza či Minotaurus, a postav se nakaženým hrdinům, jako je Achilles. Bojuj s nimi v rychlých vzdušných a kontaktních soubojích a kombinuj božské schopnosti a ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Immortals: Fenyx Rising Shadowmaster Edition - popis

Immortals: Fenyx Rising Svěží a vtipné pojetí akčně dobrodružné hry v otevřeném světě, které přináší dynamickou akci, souboje a příběhy inspirované řeckou mytologií. Toulej se svobodně po nádherně stylizovaném světě a používej mimořádné schopnosti, které ti darují bohové, proti děsivým bájným monstrům. Čekají na tebe zrádné zkoušky, hrdinské skutky a samotné podsvětí, které prověří tvou odvahu. Prožij příběh z dávných věků o bozích a monstrech a staň se legendou, kterou ti bylo souzeno být. Staň se legendouPřizpůsob si postavu a staň se legendou na výpravě za svým osudem. Otevřený svět Objevuj nádherně vykreslený a otevřený živoucí fantasy svět. Používej sílu bohůOlympští bohové tě požehnali svými dary, využívej je moudře. Postav se bájným nepřátelům Utkej se s legendárními protivníky, jako je Kyklop, Medúza či Minotaurus, a postav se nakaženým hrdinům, jako je Achilles. Bojuj s nimi v rychlých vzdušných a kontaktních soubojích a kombinuj božské schopnosti a zbraně. Zdolej hrdinské zkoušky Pomocí důvtipu a speciálních dovedností vyřeš náročné hádanky a hlavolamy v pokladnicích nebo se zapoj do strategických bitev s bossy a zvyš si sílu a vylepši schopnosti. Herní obsah: Využívej sílu bohů: Máš k dispozici Daidalova křídla, Achilleův meč, Odysseův luk a další vybavení, stejně jako legendární schopnosti. Prozkoumej otevřený svět: Objev nádherně vykreslený fantasy svět. Pobíhej, šplhej a létej po sedmi jedinečných regionech, z nichž každý je inspirovaný určitým bohem. Vybuduj svou legendu: Přizpůsob si vzhled postavy a objev nové zbroje a vybavení inspirované řeckou mytologií. Sbírej materiály a vyráběj mocné předměty a vylepšuj si vybavení. Postav se všem výzvám: Bojuj s bájnými příšerami, řeš starověké hádanky a prozkoumej rozsáhlý otevřený svět.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Immortals: Fenyx Rising Shadowmaster Edition užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Immortals: Fenyx Rising Shadowmaster Edition akční ceny - Levné Immortals: Fenyx Rising Shadowmaster Edition

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Immortals: Fenyx Rising Shadowmaster Edition stojí 1 699 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Immortals: Fenyx Rising Shadowmaster Edition najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Immortals: Fenyx Rising Shadowmaster Edition najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz