Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

INSIDE/LIMBO Double Pack (XONE)

INSIDE/LIMBO Double Pack (XONE)

Cena produktu INSIDE/LIMBO Double Pack (XONE) není známa.

 

Popis produktu INSIDE/LIMBO Double Pack (XONE): Pořiď si dvojité balení zajímavých adventur od proslulých dánských tvůrců ze studia Playdead a pusť se do dvou nevšedních dobrodružství, která ti nedají spát, dokud neodhalíš všechna tajná zákoutí...  Více informací


INSIDE/LIMBO Double Pack (XONE) - popis

Pořiď si dvojité balení zajímavých adventur od proslulých dánských tvůrců ze studia Playdead a pusť se do dvou nevšedních dobrodružství, která ti nedají spát, dokud neodhalíš všechna tajná zákoutí a neprojdeš je až na samotný závěr.

LIMBO

V monochromatické plošinovce LIMBO, stylizované do filmového žánru noir hraješ za malého chlapce, jenž se probouzí v potemnělém lese a vydává se na tajemnou výpravu, jejíž konečný cíl zná jen on sám. V cestě mu však stojí spousta smrtících pastí i hádanek, u nichž potrápíš šedou kúru mozkovou. Dokážeš se poprat s nehostinným prostředím i rozličnými obyvateli lesa a přilehlého města a splnit svůj úkol?

INSIDE

INSIDE pokračuje co do hratelnosti tam, kde LIMBO končí, ale tentokrát se náš (odlišný) dětský protagonista ocitne přímo uprostřed tajemného projektu, v němž neznámá korporace experimentuje za účelem vytvoření perfektně poslušných obyvatel. Do hry tak vstupují Orwellovská témata sledování, státní zvůle a vynucování poslušnosti prostřednictvím dohlížejícího aparátu.

Výrobce 505 Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu INSIDE/LIMBO Double Pack (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.