Insurgency: Sandstorm

Cena:

999 Kč

Koupit za 999 Kč
Dostupnost:
13. 8. 2021

Popis produktu Insurgency: Sandstorm: Insurgency: Sandstorm je týmová taktická střílečka pro více hráčů, ve které vedeš smrtící boje na krátkou vzdálenost v ohraničeném prostoru a plníš stanovené cíle. Sandstorm je pokračování převratného Insurgency – známé FPS hry. Je však lepší, obsáhlejší a velkolepější ve všech ohledech. Zažij intenzitu moderních bojů, ve kterých se špičkové dovednosti náležitě cení a týmová práce je klíčem k vítězství. Připrav se na nekompromisní ztvárnění bojů se smrtícími palnými zbraněmi, lehkými útočnými vozidly, ničivým dělostřelectvem a HDR zvukem, díky kterému se u tohoto žánru začneš znovu bát.¨ Napjatá atmosféra vnášející strach do moderních soubojů Pohybuj se rychle a obezřetně prostředími zmítanými fiktivním válečným konfliktem na Středním východě zasazeným do současné doby. Smrt často přichází bez varování, munici je nutné pečlivě šetřit a prostředí je třeba pročesávat takticky – krok za krokem až k samému vítězství. Insurgency: dokonalejší a obsáhlejší Vůbec poprvé si v Ins... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Insurgency: Sandstorm - popis

Insurgency: Sandstorm je týmová taktická střílečka pro více hráčů, ve které vedeš smrtící boje na krátkou vzdálenost v ohraničeném prostoru a plníš stanovené cíle. Sandstorm je pokračování převratného Insurgency – známé FPS hry. Je však lepší, obsáhlejší a velkolepější ve všech ohledech. Zažij intenzitu moderních bojů, ve kterých se špičkové dovednosti náležitě cení a týmová práce je klíčem k vítězství. Připrav se na nekompromisní ztvárnění bojů se smrtícími palnými zbraněmi, lehkými útočnými vozidly, ničivým dělostřelectvem a HDR zvukem, díky kterému se u tohoto žánru začneš znovu bát.¨ Napjatá atmosféra vnášející strach do moderních soubojů Pohybuj se rychle a obezřetně prostředími zmítanými fiktivním válečným konfliktem na Středním východě zasazeným do současné doby. Smrt často přichází bez varování, munici je nutné pečlivě šetřit a prostředí je třeba pročesávat takticky – krok za krokem až k samému vítězství. Insurgency: dokonalejší a obsáhlejší Vůbec poprvé si v Insurgency můžeš přizpůsobit svou postavu a demonstrovat tak své bojové zkušenosti pestrými sadami oděvů, uniforem, doplňků a hlasů postav. Koordinuj palebnou podporu se svým týmem, útoč na nepřátele pomocí kulometů lafetovaných na vozidlech a utkej se tváří v tvář v rychlých ambiciózních kláních. Vyzbroj se novými zbraněmi a vylepšeními a vyzraj nad protivníky. Válka v té nejrealističtější podobě Insurgency si vysloužilo pověst střílečky s nejlepší atmosférou a Sandstorm na tuto reputaci navazuje. Díky enginu z Unrealu 4 nabývají drsné souboje na krátkou vzdálenost nebývalé realističnosti. Dovednosti se cení a přežití je tím, na čem nejvíce záleží. Ucítíš každou střelu a budeš se bát každého úderu. HERNÍ OBSAH: Pokračování indie FPS hry Insurgency, které se prodalo na 5 miliónů kopií. Sandstorm je však ještě lepší, obsáhlejší a velkolepější ve všech ohledech. Můžeš upravovat svou postavu i zbraně a ukázat tak svou zocelenost bojem. Bezkonkurenční zvuk s poziční hlasovou komunikací dodává týmové hře na realističnosti. Adrenalinové zvuky prostředí tě přenesou přímo do centra bojiště. Nakláněj se zpoza rohů, takticky vyrážej dveře, zakrývej postup svého týmu pomocí kouřových granátů a přivolávej leteckou podporu. Bojuj napříč rozsáhlými mapami v herních režimech až 16 proti 16 nebo vytvořte tým 8 hráčů a společně se postavte AI protivníkům. Nyní budeš mít k ruce navíc řiditelná ozbrojená vozidla. Soutěžní hra více hráčů včetně tvorby týmů, rozhraní pro přenos akce a opakovaných záznamů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Insurgency: Sandstorm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Insurgency: Sandstorm akční ceny - Levné Insurgency: Sandstorm

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Insurgency: Sandstorm stojí 999 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Insurgency: Sandstorm najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Insurgency: Sandstorm najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz