Ion Fury

Cena:

649 Kč

Koupit za 649 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Ion Fury: Shelly na své křížové výpravě proti Heskelově armádě bude likvidovat padouchy pomocí velkého arzenálu zbraní, kterým nechybí alternativní palebné režimy a různé druhy munice. Její charakteristický revolver, tříhlavňový Loverboy, přináší nepřátelům bolest a hráčům radost, neboť umí střílet jednotlivé dávky i rozptyl jako ze Starého západu. Kdo potřebuje obyčejnou brokovnici, když si může nabít brok do granátometu? A brutální přehnané Bowling Bombs trhají nepřátele na kusy jako cáry papíru. Ion Fury se vysmívá představě povinných záchytných bodů a přímým cestám střelnicí. Ale to, že se jedná o pravověrnou střílečku ze staré školy, ještě neznamená, že jsme ignorovali všechny ty dobré novinky z posledních dvaceti let. Zásahy do hlavy? No jasně. Více fyziky a interaktivity? To si piš. Široké obrazovky, podpora ovladače a automatické ukládání? Společnosti 3D Realms a Voidpoint vzaly to nejlepší z obou světů a udělaly z toho krvavý guláš. Herní vlastnosti: Užij si originální engin... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Ion Fury - popis

Shelly na své křížové výpravě proti Heskelově armádě bude likvidovat padouchy pomocí velkého arzenálu zbraní, kterým nechybí alternativní palebné režimy a různé druhy munice. Její charakteristický revolver, tříhlavňový Loverboy, přináší nepřátelům bolest a hráčům radost, neboť umí střílet jednotlivé dávky i rozptyl jako ze Starého západu. Kdo potřebuje obyčejnou brokovnici, když si může nabít brok do granátometu? A brutální přehnané Bowling Bombs trhají nepřátele na kusy jako cáry papíru. Ion Fury se vysmívá představě povinných záchytných bodů a přímým cestám střelnicí. Ale to, že se jedná o pravověrnou střílečku ze staré školy, ještě neznamená, že jsme ignorovali všechny ty dobré novinky z posledních dvaceti let. Zásahy do hlavy? No jasně. Více fyziky a interaktivity? To si piš. Široké obrazovky, podpora ovladače a automatické ukládání? Společnosti 3D Realms a Voidpoint vzaly to nejlepší z obou světů a udělaly z toho krvavý guláš. Herní vlastnosti: Užij si originální engine BUILD – napumpovaný steroidy a připravený opět řádit i po 20 letech! Můžeš se skrčit, skákat, šplhat, plavat a probít se 7 úžasnými zónami se spoustou úrovní plných chaosu! Nádherný herní svět složený z tisíců ručně kreslených textur a modelů. Dechberoucí arzenál ničivých zbraní včetně více druhů munice a alternativních palebných režimů. Tříhlavňové brokovnice, granátomety a teplem naváděné chytré bomby – to budou tví nejlepší kamarádi! Klasická akce ze stříleček z 90. let, kterou máš rád, zkombinovaná s moderními vynálezy, jako je poziční zranění a plynulý přechod mezi úrovněmi. NULOVÁ PROCEDURÁLNÍ GENERACE. Všechny úrovně jsou ručně dělané a plné více možných cest, skvělých efektů a komplexních prvků! Pravý následník klasických stříleček, jako je Duke Nukem 3D, Shadow Warrior a Blood.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ion Fury užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Ion Fury akční ceny - Levné Ion Fury

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ion Fury stojí 649 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ion Fury najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Ion Fury najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz