Iris.Fall PS4

Cena:

809 Kč

Koupit za 809 Kč
Dostupnost:
14. 4. 2021

Popis produktu Iris.Fall PS4: Hrajete jako Iris, která sleduje černou kočku v chátrajícím divadle. Když budete řešit složité hádanky v říši světla a stínu, Iris si začne uvědomovat, že toto labyrintové divadlo jakoby mělo k ní vztah.Úchvatné gotické vizuální prvky nádherně prolínají černou a bílou barvu, stín a světlo, 2D a 3D v zajímavém příběhu plném záhad a zázraků. Vítěz v kategorii "Nejlepší vizuální umění" a nominace v kategorii "Nejlepší mluvení" na herní prohlídce v Taipei 2019.Illuminating Storytelling.Iris.Fall bez slov vypráví příběh prostřednictvím prostředí, atmosféry a vašich činů. Pojďte za Iris do jejího snového světa a rozvinete příběh.Složité hádanky.Přechod mezi 3D světem a 2D rovinami vytvořenými stíny na navigaci v labyrintu. Ohýbejte světlo, dešifrujte kód a mnohem více v široké škále hlavolamů, které chcete vyřešit. Oceněny vizuální prvky.díky nádherně odlišnému a zdobení uměleckému stylu je každá místnost divadla fascinující a mystická k prozkoumání a překonání. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Iris.Fall PS4 - popis

Hrajete jako Iris, která sleduje černou kočku v chátrajícím divadle. Když budete řešit složité hádanky v říši světla a stínu, Iris si začne uvědomovat, že toto labyrintové divadlo jakoby mělo k ní vztah.Úchvatné gotické vizuální prvky nádherně prolínají černou a bílou barvu, stín a světlo, 2D a 3D v zajímavém příběhu plném záhad a zázraků. Vítěz v kategorii "Nejlepší vizuální umění" a nominace v kategorii "Nejlepší mluvení" na herní prohlídce v Taipei 2019.Illuminating Storytelling.Iris.Fall bez slov vypráví příběh prostřednictvím prostředí, atmosféry a vašich činů. Pojďte za Iris do jejího snového světa a rozvinete příběh.Složité hádanky.Přechod mezi 3D světem a 2D rovinami vytvořenými stíny na navigaci v labyrintu. Ohýbejte světlo, dešifrujte kód a mnohem více v široké škále hlavolamů, které chcete vyřešit. Oceněny vizuální prvky.díky nádherně odlišnému a zdobení uměleckému stylu je každá místnost divadla fascinující a mystická k prozkoumání a překonání.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Iris.Fall PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Iris.Fall PS4 akční ceny - Levné Iris.Fall PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Iris.Fall PS4 stojí 809 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Iris.Fall PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Iris.Fall PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz