Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Just Dance 2017 (Xbox One)

Just Dance 2017 (Xbox One)

Cena produktu Just Dance 2017 (Xbox One) není známa.

 

Popis produktu Just Dance 2017 (Xbox One): Just Dance 2017 Tancujete rádi, ale stydíte se? Nebo by se vašim tanečním kreacím smál i Travolta? Chtěli byste to změnit? S Just Dance 2017 budete sportovat, ale v první řadě vyladíte svou tec...  Více informací


Just Dance 2017 (Xbox One) - popis

Just Dance 2017

Tancujete rádi, ale stydíte se? Nebo by se vašim tanečním kreacím smál i Travolta? Chtěli byste to změnit? S Just Dance 2017 budete sportovat, ale v první řadě vyladíte svou techniku. Zatancovat si můžete na obrovské množství hitů všemožných časových období, v nabídce nechybí Queen, Justin Bieber ani Psy.

Výuka hrou

Hry založené na pohybu většinou vyžadují spoustu místa a instalaci speciální kamery, co vás sleduje. Pro Just Dance 2017 něco takového nepotřebujete – vystačíte si jen s chytrým telefonem, přes který se zaznamená váš tanec. Jakmile si nainstalujete aplikaci, uvidíte na obrazovce pohyb, který zopakujete. Hra pak vyhodnotí přesnost jeho provedení, rytmiku i temperament. A přidělí body.

Síla tradičních tanců

Just Dance 2017 přidává jednu unikátní soutěž v tradičních tancích. Znáte flamenco? Charleston, který kraloval parketům ve 20. letech 20. století? A co Haka z Nového Zélandu? Tanec do kultury vždy neodmyslitelně patřil a je nejvyšší čas, abyste k němu konečně přičichli.

Výrobce UbiSoft
Konzole Xbox One

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Just Dance 2017 (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.