Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Kane and Lynch Dead Men (PS3)

Kane and Lynch Dead Men (PS3)

Cena produktu Kane and Lynch Dead Men (PS3) není známa.

 

Popis produktu Kane and Lynch Dead Men (PS3): Kane and Lynch: Dead Men je akční titul z pohledu třetí osoby, určený pro dospělé hráče. Děj se točí kolem osudu dvou hodně poznamenaných chlápků, Kana a Lynche. Kan je bývalý žoldák, který byl ce...  Více informací


Kane and Lynch Dead Men (PS3) - popis

Kane and Lynch: Dead Men je akční titul z pohledu třetí osoby, určený pro dospělé hráče. Děj se točí kolem osudu dvou hodně poznamenaných chlápků, Kana a Lynche. Kan je bývalý žoldák, který byl celkem normální do chvíle, kdy mu zemřel syn. Poté se zapletl s kriminální skupinou zvanou sedm, ale špatně to dopadlo a Kane se dostal do lapáku, kde se při transportu setkává s Lynchem. Lynch je psychopat který v záchvatu šílenství zabil svou ženu a je na cestě do cely smrti. Od chvíle kdy se oba setkají začnou hráči rozplétat složité osudy obou záporných hrdinů. Titul Kane and Lynch Dead Men u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy kane, lynch, dead men, dead, men, kane and lynch dead men.

Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kane and Lynch Dead Men (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.