Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Kao The Kangaroo 2 (PS2)

Kao The Kangaroo 2 (PS2)

Cena produktu Kao The Kangaroo 2 (PS2) není známa.

 

Popis produktu Kao The Kangaroo 2 (PS2): Kao The Kangaroo: Round 2 je barvami překypující arkáda od polského týmu Tate určená zejména mladším hráčům. Hlavním hrdinou je opět neposedný klokan Kao. V jeho druhém velkém dobrodružství na něj...  Více informací


Kao The Kangaroo 2 (PS2) - popis

Kao The Kangaroo: Round 2 je barvami překypující arkáda od polského týmu Tate určená zejména mladším hráčům. Hlavním hrdinou je opět neposedný klokan Kao. V jeho druhém velkém dobrodružství na něj (a na hráče samozřejmě) čeká více než 20 do detailu propracovaných barevných úrovní situovaných do 5 zcela odlišných světů, včetně domovské Austrálie a sněhem i ledem pokryté Arktidy. Aby se Kao proskákal a probojoval všemi levely musí postupně ovládnout 7 odlišných bojových technik, které snad s úspěchem využije proti 30 různým nepřátelům a překážkám. Díky jednoduchému a hlavně konfigurovatelnému ovládání by to však neměl být problém ani pro m&e:
Kao The Kangaroo 2 -

Výrobce Nordic Games
Konzole PlayStation 2
Druh Arkády

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kao The Kangaroo 2 (PS2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.