Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Kaze and the Wild Masks PS4

Kaze and the Wild Masks PS4

Cena:

809 Kč

Koupit za 809 Kč
Dostupnost:
19. 1. 2021

Popis produktu Kaze and the Wild Masks PS4: Ve hře Kaze and the Wild Masks, se vydáváte na pouť přes Krystalové Ostrovy v klasickém platformové stylu. Hrajte jako Kaze a zachraňte svého přítele Hoga před kletbou která rozsévá chaos po celém ostrově. Čelte Rozzlobený žijící zelenině tím že budete používat sílu z Wild Masks. Skákejte svižně jako tygr, plachtěte oblohou jako orel, běhejte zběsile jako ještěrka a vládněte moři jako žralok.Využívejte sílu Wild Masks na to abyste získali sílu tygra, orla, plaza a žraloka.Objevuje záhady krystalový ostrovů ve více než 30 levelech a více než 50 bonus levelech.Znovu prožijte vaše dětské vzpomínky na klasické plošinové hry z vylepšenou grafikou a pixelovým zobrazením.Najděte si svou cestu přes uspokojivě hladkou, ale náročnou plošinovou hru. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Kaze and the Wild Masks PS4 - popis

Ve hře Kaze and the Wild Masks, se vydáváte na pouť přes Krystalové Ostrovy v klasickém platformové stylu. Hrajte jako Kaze a zachraňte svého přítele Hoga před kletbou která rozsévá chaos po celém ostrově. Čelte Rozzlobený žijící zelenině tím že budete používat sílu z Wild Masks. Skákejte svižně jako tygr, plachtěte oblohou jako orel, běhejte zběsile jako ještěrka a vládněte moři jako žralok.Využívejte sílu Wild Masks na to abyste získali sílu tygra, orla, plaza a žraloka.Objevuje záhady krystalový ostrovů ve více než 30 levelech a více než 50 bonus levelech.Znovu prožijte vaše dětské vzpomínky na klasické plošinové hry z vylepšenou grafikou a pixelovým zobrazením.Najděte si svou cestu přes uspokojivě hladkou, ale náročnou plošinovou hru.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kaze and the Wild Masks PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Kaze and the Wild Masks PS4 akční ceny - Levné Kaze and the Wild Masks PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kaze and the Wild Masks PS4 stojí 809 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kaze and the Wild Masks PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Kaze and the Wild Masks PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz