Knockout Kings 2003

Cena produktu Knockout Kings 2003 není známa.

 

Popis produktu Knockout Kings 2003: Statní boxeři z minulosti i současnosti jsou připraveni utkat se v Knockout Kings 2003, intuitivním, realistické boxerské události pro Nintendo GameCube. Herní módy Ať si chcete vypěstovat mistrov...  Více informací


Knockout Kings 2003 - popis

Statní boxeři z minulosti i současnosti jsou připraveni utkat se v Knockout Kings 2003, intuitivním, realistické boxerské události pro Nintendo GameCube. Herní módy Ať si chcete vypěstovat mistrovského boxera od základů nebo jen rozdat pár ran, tak je Knockout Kings 2003 něco pro vás. Slugfest a Career mód vám nabídne dva odlišné styly hry, které potěší fanoušky rychlé akce i hloubkové simulace. V Slugfest módu čelíte řadě osmi boxerů v jednotné váhové kategorii. Čelíte jednomu po druhém, můžete získat bonusy, které zvětší sílu vašich úderů, obnoví vaše zdraví, nebo vám dají jeden úder KO. Career mód vám dovolí použít nástroj Create-A-Boxer, nástroj k vytvoření lepšího boxera. Můžete získat zkušenostní body, které zlepší schopnosti vašeho boxera v oblastech jako je síla, rychlost a vytrvalost. Jakmile získáte titul, budete muset čelit mladým nedočkavcům lačným po vašem pásu. Jak váš boxer v Career módu stárne, jeho schopnosti se budou zvolna horšit. Více hráčů může bojovat v jednom ze dvou módů: Exhibition nebo Tournament. Hráči si mohou vybrat kteréhokoliv dostupného boxera nebo do ringu nastoupit se svým vlastním vytvořeným boxerem. V jednoduchém vylučovacím Tournament módu může hrát až osm hráčů.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Knockout Kings 2003 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.