Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Koei Tecmo Warriors Orochi 4 (PS4)

Koei Tecmo Warriors Orochi 4 (PS4)

Cena:

od 529 Kč do 749 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Koei Tecmo Warriors Orochi 4 (PS4): Poté, co hrdinové z japonského období válčících států a čínské éry tří království společnými silami porazili proradného Orochiho, těší se na zasloužený návrat domů. Ocitají se však v paralelním sv...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Koei Tecmo Warriors Orochi 4 (PS4) - popis

Poté, co hrdinové z japonského období válčících států a čínské éry tří království společnými silami porazili proradného Orochiho, těší se na zasloužený návrat domů. Ocitají se však v paralelním světě, v němž se jejich rodná prostředí prolnula v jedno. Chtějí-li se konečně vrátit do časů a míst, do nichž náleží, nezbývá jim než odhalit tajemství těchto pokřivených zemí. Při svém pátrání zjišťují, že aby dosáhli vytouženého cíle, musí nejprve nalézt osm náramků Uroboros. Někteří z nich však zároveň odhalí i to, jak mocnou sílu tyto náramky skrývají, a rozhodnou se využít je k vlastnímu prospěchu.Napínavý příběh Warriors Orochi 4 si můžeš vychutnat z pohledu dosud největšího počtu 170 postav, z nichž 165 se vrací z předchozích dílů sérií Dynasty Warriors a Samurai Warriors a 5 je zcela nových. Aby toho nebylo málo, mohou postavy s pomocí takzvaných posvátných pokladů v této proslulé akční sérii „jednoho proti tisícům“ vůbec poprvé používat magické schopnosti. Kombinací zbraní a magie mohou poté docílit neobyčejně mocných a vizuálně působivých útoků. Ty postavy, které s pomocí náramků Uroboros projdou „zbožštěním“, získají navíc novou podobu, s níž nejen že mohou v bitvě čerpat neomezené množství magické energie, ale zároveň mohou provádět i unikátní fyzické a magické útoky.

HERNÍ OBSAH:

Vybírej z nepřeberného množství hrdinů: K dispozici vám je 165 postav z předchozích dílů sérií Dynasty Warriors a Samurai Warriors, jakož i pětice zbrusu nových postav. Warriors Orochi 4 je také držitelem Guinnessova světového rekordu za nejvyšší počet hratelných postav v akční hře žánru „hack and slash“.
Seznam se s novými postavami: Prožijte příběh z pohledu otce řeckého panteonu Dia, jeho nemanželského syna Persea, bohyně moudrosti Athény, boha zuřivé války Aréa nebo vládce Ásgardu Ódina.
Sesílej mocná kouzla: Vůbec poprvé v sérii Warriors Orochi můžeš proti svým nepřátelům používat magii – ať už na blízko proti konkrétnímu protivníkovi, nebo na dálku proti celé skupině nepřátel.
Staň se bohem: Zmocni se některého z osmi náramků Uroboros a získej nepřekonatelnou sílu mýtických bohů! S pomocí náramku můžeš sesílat neomezené množství kouzel a provádět unikátní útoky.

Výrobce Koei Tecmo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Koei Tecmo Warriors Orochi 4 (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.