Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Legend Of Kay Anniversary (PS4)

Legend Of Kay Anniversary (PS4)

Cena produktu Legend Of Kay Anniversary (PS4) není známa.

 

Popis produktu Legend Of Kay Anniversary (PS4): 10 let po původním vydání se hra Legend of Kay vrací v přepracovaném vydání. Do hry byly přidány textury s vysokým rozlišením a byly vytvořeny detailnější modely postav, díky čemuž hra opět září n...  Více informací


Legend Of Kay Anniversary (PS4) - popis

10 let po původním vydání se hra Legend of Kay vrací v přepracovaném vydání. Do hry byly přidány textury s vysokým rozlišením a byly vytvořeny detailnější modely postav, díky čemuž hra opět září novotou.

Legend of Kay je klasická akční adventura. Hlavním hrdinou je mladý kocour Kay, který musí zachránit svoji vesnici od vpádu jednotek císaře Shuna, krále silných goril. Z domova odejde pouze se svým mečem, ale časem získá další zbraně. Kay je mladý, statečný a hbitý bojovník, který nakonec dokáže vyřešit tajemství skryté v pevnosti císaře Shuna.

Výrobce Nordic Games
Konzole PlayStation 4
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Legend Of Kay Anniversary (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.