Legendary (PS3)

Cena produktu Legendary (PS3) není známa.

 

Popis produktu Legendary (PS3): FPS s netradičním námětem, jež vypráví smyšlený příběh zlodějíčka uměleckých děl Charlese Deckarda, který si jednoho dne jen tak ukradne Pandořinu skříňku. Když ji otevře, netuše samozřejmě co vla...  Více informací


Legendary (PS3) - popis

FPS s netradičním námětem, jež vypráví smyšlený příběh zlodějíčka uměleckých děl Charlese Deckarda, který si jednoho dne jen tak ukradne Pandořinu skříňku. Když ji otevře, netuše samozřejmě co vlastně dělá, tak na svět vypustí hordy krvelačných zrůd a mýtických bytostí včetně Vlkodlaků, Gryfonů a další potvůrek. Moderní svět na všechna tato zvířátka není připraven a na Zemi se tedy rozhoří regulérní válka člověka s mytologickými bytostmi, která se brzy zkomplikuje díky zapojení tajných organizací s podivnými cíli (LeFey a jeho černý řád). Jedinou osobou, která může Pandořinu skříňku zavřít a tím zachránit lidstvo, je přitom sám Charles Deckard za pomocí 12 druhů zbraní. Minimální požadavky: konzole Sony PlayStation 3 (4.3GB místa na disku)

Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Legendary (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.