Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

LEGO Harry Potter: Years 5-7 (PSP)

LEGO Harry Potter: Years 5-7 (PSP)

Cena produktu LEGO Harry Potter: Years 5-7 (PSP) není známa.

 

Popis produktu LEGO Harry Potter: Years 5-7 (PSP): LEGO Harry Potter: Years 5-7 je pokrčováním zábavné hry o mladém kouzelníkovi. Její příběh je založen na dílech: Harry Potter a Fénixův řád, Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a Relikvi...  Více informací


LEGO Harry Potter: Years 5-7 (PSP) - popis

LEGO Harry Potter: Years 5-7 je pokrčováním zábavné hry o mladém kouzelníkovi. Její příběh je založen na dílech: Harry Potter a Fénixův řád, Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a Relikvie smrti (první i druhá část). V průběhu děje se budete učit různým kouzelnickým schopnostem a míchání rozmanitých lektvarů. Budete moci odemknout i některé postavy z prvních čtyřech částí. Užijete si nové lokace, jakými jsou například Grimmauldovo náměstí, Ministerstvo kouzel a Godrikův důl. Budete narážet na nové tváře, hádanky i magii, které vám umožní utkat se s tím, jehož jméno nesmíme vyslovit.

LEGO Harry Potter: Years 5-7 dává hráčům šanci vstoupit do jejich oblíbených postav a prostředí. Budete zažívat nová dobrodružství a užívat si skvělou zábavu. Vše je doplněno unikátním LEGO humorem a mimořádným grafickým zpracováním. Od začátku do konce hraní budete účastníky neutuchající akce, kterou si jistě užijí příslušníci celé rodiny.:
LEGO Harry Potter: Years 5-7 -

Výrobce Warner Bros Games
Konzole PlayStation Portable
Druh Adventury

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LEGO Harry Potter: Years 5-7 (PSP) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.