Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

LEGO Star Wars: The Saga (NDS)

LEGO Star Wars: The Saga (NDS)

Cena produktu LEGO Star Wars: The Saga (NDS) není známa.

 

Popis produktu LEGO Star Wars: The Saga (NDS): LEGO Star Wars: The Complete Saga je kompilací obou předchozích herních dílů LEGO Star Wars a všech šesti filmových dobrodružství. Hra je kombinací akce a puzzle, nabitá humorem a prošpikovaná scé...  Více informací


LEGO Star Wars: The Saga (NDS) - popis

LEGO Star Wars: The Complete Saga je kompilací obou předchozích herních dílů LEGO Star Wars a všech šesti filmových dobrodružství. Hra je kombinací akce a puzzle, nabitá humorem a prošpikovaná scénkami z filmových podkladů. Setkáte se s novými úrovněmi a postavami, včetně nového nástroje pro jejich editaci. Nově je ve hře umožněno používat dopravní prostředky, přibyly také nové power-upy a bonusové mise. V PS3 a Xbox 360 verzích je k dispozici mód on-line koooperace. Wii se nezapře svým originálním ovládáním a verze pro Nintendo DS tradičně nabídne možnosti dotykového displeje, což hráči ocení zejména v rychlých puzzlech.:
LEGO Star Wars: The Complete Saga -

Výrobce LucasArts
Konzole Nintendo DS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LEGO Star Wars: The Saga (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.