Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry PS4

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry PS4

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry PS4: Dámy, pozor, přicházím! Moje nové dobrodružství s názvem Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry, mě zavede z konce 80. let přímo do roku 2018 a wow, jak se svět změnil! I když je můj pohled na svět a ženy ze začátku 80. let v rozporu s moderní realitou, jsem připraven se vydat na všechny možné rande napříč 21. stoletím. V adventuře na styl "point & click", která je řekněme běžnou pro svůj žánr se zblázním do Faith, sexy šéfovy asistentky v Prune, světově úspěšné technologické firmě. Protože v moderní době se začíná randění online na sociálních sítích, musím se postarat o svůj účet na stránce Timber. Na stránce získávám skóre po každé schůzce. Prozkoumejte skvěle navrženou, nelineární hru, která se odehrává v roce 2018 na 30 ručně malovaných místech. Využijte aplikaci Timber, která vám nabízí nový způsob randění se slečnami. V aplikaci získáváte body, které potřebujete abyste mohli konečně dostat na rande s Faith. Řešte klasické hádanky a setkejte více než 30 ručně malovaných postav. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry PS4 - popis

Dámy, pozor, přicházím! Moje nové dobrodružství s názvem Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry, mě zavede z konce 80. let přímo do roku 2018 a wow, jak se svět změnil! I když je můj pohled na svět a ženy ze začátku 80. let v rozporu s moderní realitou, jsem připraven se vydat na všechny možné rande napříč 21. stoletím. V adventuře na styl "point & click", která je řekněme běžnou pro svůj žánr se zblázním do Faith, sexy šéfovy asistentky v Prune, světově úspěšné technologické firmě. Protože v moderní době se začíná randění online na sociálních sítích, musím se postarat o svůj účet na stránce Timber. Na stránce získávám skóre po každé schůzce. Prozkoumejte skvěle navrženou, nelineární hru, která se odehrává v roce 2018 na 30 ručně malovaných místech. Využijte aplikaci Timber, která vám nabízí nový způsob randění se slečnami. V aplikaci získáváte body, které potřebujete abyste mohli konečně dostat na rande s Faith. Řešte klasické hádanky a setkejte více než 30 ručně malovaných postav.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry PS4 akční ceny - Levné Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry PS4 stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz