Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Life is Strange: Before the Storm (PS4)

Life is Strange: Before the Storm (PS4)

Cena produktu Life is Strange: Before the Storm (PS4) není známa.

 

Popis produktu Life is Strange: Before the Storm (PS4): Life is Strange: Before the Storm (limitovaná edice), PS4 Hra Life is Strange: Before the Storm se odehrává v oblasti Arcadia Bay tři roky před událostmi prvního dílu hry. Hrát budete za typickou...  Více informací


Life is Strange: Before the Storm (PS4) - popis

Life is Strange: Before the Storm (limitovaná edice), PS4
Hra Life is Strange: Before the Storm se odehrává v oblasti Arcadia Bay tři roky před událostmi prvního dílu hry. Hrát budete za typickou teenagerku jménem Chloe Price, která je ve svých šestnácti letech klasickým puberťákem. Postava je drzá, odmlouvá a pohrdá autoritami, což umožnilo autorům hry využít nový herní režim nazvaný příznačně „odmlouvání“. Pomocí provokativních otázek a drzého odsekávání totiž takto budete moci z ostatních postav vymoci důležité informace, či si jiným způsobem otevřít další postup hrou. Své síly spojíte v neočekávaném přátelství s kamarádkou Rachel Amber a navzájem se budete podporovat v osobních výzvách, jejichž charakter budete muset odhalit už vy samotní.
Limitovaná edice plná bonusového obsahu
Limitovaná edice hry obsahuje prémiový herní obsah, ale získáte navíc i některé reálné předměty. Začněme ale těmi herními — kromě kompletní trojice epizod obdržíte ještě bonusovou epizodu Farewell, tři nové outfity pro vaší postavu, první epizodu z prvního dílu hry a speciální Mixtape režim, v němž si budete moci sestavit vlastní playlist ze skladeb soundtracku, který se skládá z písní nezávislých kapel. Z reálných předmětů pak v balení naleznete kromě hry samotné také povedený artbook s nejrůznějšími výjevy ze hry a chybět nebude ani samostatné CD s povedeným soundtrackem.

Výrobce Square Enix
Konzole PlayStation 4
Druh Hry pro Playstation 4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Life is Strange: Before the Storm (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.