HLEDEJCENY.cz

LittleBigPlanet 2 (PS3) - porovnání cen

LittleBigPlanet 2 (PS3)

Hra LittleBigPlanet 2 je jako plátno, na kterém můžete na systému PlayStation 3 prostřednictvím bohaté palety kreativních nástrojů vytvářet miniaturní mistrovská díla a obdařit každý prvek hry svou fantazií. Odrazovým můstkem inspirace možnostmi, které hra LittleBigPlanet 2 nabízí, je rozsáhlý režim Play Mode.
Jedná se o ztřeštěnou výpravu, ve které náš hrdina Sackboy putuje šesti tematickými a předem vytvořenými světy, aby padoušskému vysavači zabránil pozřít planetu LittleBigPlanet.

LittleBigPlanet 2 přímo srší a přetéká originalitou a na její roztomilé postavičky a ošuntělé prostředí je radost pohledět. Na tuto bláznivou hru jen tak nezapomenete a budete se u ní obrovsky bavit. Vybroušeným stylem se chlubí dokonce i obrazovka s nabídkami, kterou Sackboy prochází ve svém přizpůsobeném prostoru Pod a kde vás vtipně doprovází přátelský a uklidňující hlas komika Stephena Frye. Intuitivní nástroje pro vaše nápady a dokonalou inspiraci pro vaši fantazii nabízí přepracovaný režim Create Mode. Rozšířená nabídka systému Popit se postará o to, že cokoli ke své tvorbě potřebujete (a to nemluvíme jen o vlastních úrovní, ale o celých hrách), máte na dosah jedním stisknutím tlačítka. Režim Share Mode pak těmto výtvorům prostřednictvím sítě PlayStation Network otevře cestu ke komunitě hry LittleBigPlanet 2 – do světa, v němž je víc než tři miliony úrovní a další stále přibývají... Vynálezci, objevitelé a hrdinové, je to jen na vás. Využijte své schopnosti a fantazii a hrajte si, vytvářejte a sdílejte. Vyjádřete svou individualitu a uskutečněte i své nejbláznivější nápady.
Obsahuje 10 bonusových úrovní pro PlayStation Move pro hraní ve spolupráci.

Vytvářejte si v inspirujícím světě LittleBigPlanet spolu se Sackboyem své vlastní hry a úrovně. •Hrajte příběhový režim plný zábavy, hádanek, výzev a užívejte si nový návykový způsob hraní.
•Za pomocí nových výkonných nástrojů můžete vytvářet nejen úrovně, ale i celé nové hry.
•Sdílejte své výtvory s komunitou LittleBigPlanet, anebo si stáhněte nový úžasný obsah, který už někdo z komunity vytvořil.:
* LittleBigPlanet 2 (Move) -

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz