LocoRoco 2 (PSP)

Cena produktu LocoRoco 2 (PSP) není známa.

 

Popis produktu LocoRoco 2 (PSP): LocoRoco 2 - milé postavičky LocoRoco se vracejí na PSP v pokračovaní LocoRoco 2 od společnosti Sony Computer Entertainment Europe. Tentokrát se vydaly vstříc hudebnímu dobrodružství a chtějí zach...  Více informací


LocoRoco 2 (PSP) - popis

LocoRoco 2 - milé postavičky LocoRoco se vracejí na PSP v pokračovaní LocoRoco 2 od společnosti Sony Computer Entertainment Europe. Tentokrát se vydaly vstříc hudebnímu dobrodružství a chtějí zachránit planetu před zlou hudbou, která ji chce zničit. LocoRoco žily v harmonii na své vzdálené planetě. Náhle je však znovu přepadla krutá armáda Moja, která s sebou přinesla strašlivou skladbu, která vysává ze všech živých věcí veškerý život. Malí LocoRoco musí znovu zachránit svoji planetu a tentokrát bude jejich zbraní skvělá hudba. Pomocí tlačítek vašeho PSP naklápíte svět LocoRoco vpravo a vlevo, čímž pohybujete těmito maličkými, jakoby želatinovými kuličkami, a pomáháte jim tak sbírat hudební noty a nástroje po celé krajině. Novinkou je dokonce i výlet pod vodní hladinu. Sbíráním hudby se LocoRoco naučí zpívat nádherné písně, které ochrání jejich planetu před zničením zlou hudbou armády Moja.:
LocoRoco 2 -

Výrobce SONY
Konzole PlayStation Portable
Druh Logické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LocoRoco 2 (PSP) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.