Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Lord of the Rings: War in the North (Xbox 360)

Lord of the Rings: War in the North (Xbox 360)

Cena produktu Lord of the Rings: War in the North (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Lord of the Rings: War in the North (Xbox 360): The Lord of the Rings: War in the North je RPG hra od vývojářů ze Snowblind Studio, zaměřená na online kooperační režim. Od známého děje se odkloní přesunem na sever a volbou zcela nového hrdiny, ...  Více informací


Lord of the Rings: War in the North (Xbox 360) - popis

The Lord of the Rings: War in the North je RPG hra od vývojářů ze Snowblind Studio, zaměřená na online kooperační režim. Od známého děje se odkloní přesunem na sever a volbou zcela nového hrdiny, který se v partě svých dvou přátel bude snažit přinést celé Středozemi mír. Na výběr bude trpaslík, elf, nebo člověk, spousta zbraní a schopností, které se budou v průběhu hraní adekvátně zlepšovat na základě toho, jakým stylem budete hru hrát. Vývojáři slibují dospělou a vyváženou hru, která by měla přinést několik žánrových inovací a posunout úroveň kvality zase o stupínek výše.:
Lord of the Rings: War in the North -

Výrobce Warner Bros Games
Konzole Xbox 360
Druh RPG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lord of the Rings: War in the North (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.