Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

LOTR: Aragorns Quest (NDS)

LOTR: Aragorns Quest (NDS)

Cena produktu LOTR: Aragorns Quest (NDS) není známa.

 

Popis produktu LOTR: Aragorns Quest (NDS): Lord of the Rings: Aragorn Quest je první hra nabízející autentický a dostupný herní zážitek Pána prstenů pro všechny věkové kategorie. V Lord of the Rings: Aragorn Quest probíhají přípravy oslav ...  Více informací


LOTR: Aragorns Quest (NDS) - popis

Lord of the Rings: Aragorn Quest je první hra nabízející autentický a dostupný herní zážitek Pána prstenů pro všechny věkové kategorie. V Lord of the Rings: Aragorn Quest probíhají přípravy oslav v Hobbitonu na přivítání Aragorna, krále Gondoru a honoraci Samwise Gamgee za jeho službu během války o prsten. Samwiseovi děti se touží dovědět více o tomto velkém muži. Samwise, nyní starosta, se pustí do vyprávění o ctěném bojovníku, Strideru - jak byl dříve znám Aragorn, a jeho nejstatečnejších bitvách.

Hrači přebírají roli Aragorna a vydají se na cestu znovuprožití jeho největších bitev z trilogie Lord of the Rings. Tato akční adventura umožňuje fanouškům bránit Středozem, mečem, lukem i štítem proti zlým silám Saurona. Jak hráč postupuje ve hře, může upgradeovat svoje zbraně, brnění a bojové dovednosti.:
LOTR: Aragorns Quest -

Výrobce Warner Bros Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LOTR: Aragorns Quest (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.