Mad Rat Dead PS4

Cena:

929 Kč

Koupit za 929 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Mad Rat Dead PS4: Mad Rat,laboratorní potkan zemřel uprostřed noci. Byl by obyčejným laboratorním potkanům, kdyby mu krysí bohyně nedala druhou šanci prožít svůj poslední den znovu. Podaří se potkanovi splnit si sen pomstít se krutému člověku, který na něm celý jeho potkaní život dělal pokusy a změnit tak svůj osud dříve, než mu vyprší čas? Slaďte mačkání ovládacích tlačítek do rytmu chytlavé melodie a roztancujte potkana. Čím déle se Vám podaří udržet rytmus, tím budou jeho taneční pohyby dynamičtější a skóre vyšší. Nepřátelské postavy a nástrahy se také hýbou to rytmu hudby. Běžte, skákejte a protančete si svoji cestu levely. Přestože je potkan bláznivý a touží po pomstě, na jeho cestě mu pomáhá jeho znovu probuzené srdce. Levely lze hrát opakovaně v různých obtížnostech vrácením času zpět. Unikátní umělecký styl hry se mění v závislosti na tom, kolikrát se Vám podaří dosáhnout kombo. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Mad Rat Dead PS4 - popis

Mad Rat,laboratorní potkan zemřel uprostřed noci. Byl by obyčejným laboratorním potkanům, kdyby mu krysí bohyně nedala druhou šanci prožít svůj poslední den znovu. Podaří se potkanovi splnit si sen pomstít se krutému člověku, který na něm celý jeho potkaní život dělal pokusy a změnit tak svůj osud dříve, než mu vyprší čas? Slaďte mačkání ovládacích tlačítek do rytmu chytlavé melodie a roztancujte potkana. Čím déle se Vám podaří udržet rytmus, tím budou jeho taneční pohyby dynamičtější a skóre vyšší. Nepřátelské postavy a nástrahy se také hýbou to rytmu hudby. Běžte, skákejte a protančete si svoji cestu levely. Přestože je potkan bláznivý a touží po pomstě, na jeho cestě mu pomáhá jeho znovu probuzené srdce. Levely lze hrát opakovaně v různých obtížnostech vrácením času zpět. Unikátní umělecký styl hry se mění v závislosti na tom, kolikrát se Vám podaří dosáhnout kombo.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mad Rat Dead PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Mad Rat Dead PS4 akční ceny - Levné Mad Rat Dead PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mad Rat Dead PS4 stojí 929 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mad Rat Dead PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Mad Rat Dead PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz