Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Madagascar 3: Europes Most Wanted (Wii)

Madagascar 3: Europes Most Wanted (Wii)

Cena produktu Madagascar 3: Europes Most Wanted (Wii) není známa.

 

Popis produktu Madagascar 3: Europes Most Wanted (Wii): Ve hře Madagascar 3: Europe's Most Wanted se stále snaží dostat domů do Velkého jablka (New York) naši staří známí: Lev Alex, zebra Marty, hrošice Gloria a žirafa Melman .U toho samozřejmě nechybí...  Více informací


Madagascar 3: Europes Most Wanted (Wii) - popis

Ve hře Madagascar 3: Europe's Most Wanted se stále snaží dostat domů do Velkého jablka (New York) naši staří známí: Lev Alex, zebra Marty, hrošice Gloria a žirafa Melman .U toho samozřejmě nechybí ani král Julien, Maurice a banda tučňáků. Tentokrát všichni zavítají do Evropy, kde naleznou ideální krytí v podobě cestujícího cirkusu, který obrátí do pořádného madagaskarského stylu.

Hlavní rysy:
Cestování, dobrodružství a prozkoumávání ve vzrušujících evropských lokalitách. Více hratelných postav: Alex, Marty, Melman a Gloria. Akční adventura a zábavné cirkusové mini-hry pro hráče všech věkových kategorií! Podívejte se na kultovní místa po celé Evropě a provádějte úchvatné cirkusové kousky ve stylu Madagaskaru!:
Madagascar 3: Europes Most Wanted -

Výrobce OEM
Konzole Nintendo Wii
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Madagascar 3: Europes Most Wanted (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.