Madden NFL 21 PS4

Cena:

1 469 Kč

Koupit za 1 469 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Madden NFL 21 PS4: Běžte naplno v Madden NFL 21, kde nebojácná nová generace stoupajících NFL hvězd se chystá změnit hru. Zanechte za sebou stopy a rozbijte všechna očekávání na Vaší cestě k nesmrtelné síni slávy, jen tak jak to Vy dokážete. Inovativně herní mechanismy Vám nabídnou vylepšené úrovně ovládání a inspirují kreativitu na obou stranách míče. Vyblázněte se s novými herními pohyby a zapojte svou tvořivost s novým Skill Stick ball-carrier systémem. Vytvořte řetěz vyhýbavých triků jakými jsou například stop-on-a-dime, stutter step a dead-leg pro nové kombinace, které nastaví úžasné herní momenty. Ciťte se pod kontrolou v obraně se specifickými pass rush fintami a komby, všechny na novém Skill Sticku. Strategie je důležitá, čároví hráči si teď zvětšují odolnost vůči opakovaným pohybům, adaptivní AI Vás nutí měnit a rozšířit Vaše rozhodnutí. Objevte přes 50 nových Superstar a X-Factor schopností, všechny nově vynalezené a designované povýšit hvězdy této nové generace. Připravte se na novou sezó... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Madden NFL 21 PS4 - popis

Běžte naplno v Madden NFL 21, kde nebojácná nová generace stoupajících NFL hvězd se chystá změnit hru. Zanechte za sebou stopy a rozbijte všechna očekávání na Vaší cestě k nesmrtelné síni slávy, jen tak jak to Vy dokážete. Inovativně herní mechanismy Vám nabídnou vylepšené úrovně ovládání a inspirují kreativitu na obou stranách míče. Vyblázněte se s novými herními pohyby a zapojte svou tvořivost s novým Skill Stick ball-carrier systémem. Vytvořte řetěz vyhýbavých triků jakými jsou například stop-on-a-dime, stutter step a dead-leg pro nové kombinace, které nastaví úžasné herní momenty. Ciťte se pod kontrolou v obraně se specifickými pass rush fintami a komby, všechny na novém Skill Sticku. Strategie je důležitá, čároví hráči si teď zvětšují odolnost vůči opakovaným pohybům, adaptivní AI Vás nutí měnit a rozšířit Vaše rozhodnutí. Objevte přes 50 nových Superstar a X-Factor schopností, všechny nově vynalezené a designované povýšit hvězdy této nové generace. Připravte se na novou sezónu Ultimate Team a získejte různé odměny.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Madden NFL 21 PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Madden NFL 21 PS4 akční ceny - Levné Madden NFL 21 PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Madden NFL 21 PS4 stojí 1 469 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Madden NFL 21 PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Madden NFL 21 PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz