Mafia II (Xbox 360)

Cena produktu Mafia II (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Mafia II (Xbox 360): Hráči se nachází v srdci scénáře ze 40 let ve Spojených státech, Mafia II vám nabízí svobodnou procházku městem Empire City a dosáhnout různých cílů od vašich lokálních kontaktů. Na programu, zloč...  Více informací


Mafia II (Xbox 360) - popis

Hráči se nachází v srdci scénáře ze 40 let ve Spojených státech, Mafia II vám nabízí svobodnou procházku městem Empire City a dosáhnout různých cílů od vašich lokálních kontaktů. Na programu, zločin, honičky a pomsty v tmavých uličkách. Pokračování slavné české hry Mafia od českých vývojářů 2K Czech. Mafia II je gangsterská akce, tentokráte se dvěma hrdiny. Příběh je zasazen do 40. - 50. let a točí se okolo Vita Scaletty, za kterého budete hrát. Vito je líný daňový poplatník, ale místo poctivé práce vymýšlí, jak se dostat na vrchol, aniž by ho to stálo nějaké úsilí. V zimě roku 1945 přijíždí Vito do Empire City za svým kumpánem Joem Barbarou, se kterým se chce dostat nahoru. Vito začíná jako menší kriminálník až se postupně dostane k "La Cosa Nostra", což je ameriská mafie. V mafii začíná od nuly jako pěšák, až se z něj stane opravdový mafián. Hra se odehrává v různém čase, ve třech aktech, které se dělí na 18 misí. Ve hře je jako v prvním díle přítomna policie, která Vám může pěkně znepříjemnit život. Ve hře najdete několik desítek automobilů, které půjdou úplně zničit. Destrukce aut je naprosto propracovaná, protože tvůrci do hry implementovali podporu PhysX na Nvidia grafických kartách. Hra má skvělé audiovizuální zpracování. Grafická stránka hry je na tak špičkové úrovni, že se ve hře nenachází ani jeden 2D objekt. Za osm let příběhu se vystřídají všechna roční období i počasí.

Konzole Xbox 360
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mafia II (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.