Maid of Sker

Cena:

799 Kč

Koupit za 799 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Maid of Sker: Postav se nočním můrám Tichých. Nepanikař…ani nedýchej!Hru vyvinulo studio Wales Interactive a děj napsali spisovatelé a designéři, kteří stojí za hrami jako SOMA, Don’t Knock Twice a Battlefield 1. HERNÍ OBSAH: Děsivý příběh inspirovaný velšským folklorem, který kombinuje psychologický, gotický a britský horor. Vícero příběhových konců, systém umělé inteligence založené na zvuku a taktika přežití beze zbraně. Jádro mechanismu hry na přežití představuje systém umělé inteligence založený na 3D zvuku. Realistická grafika s neomezeným rozlišením 4K na PC (minimum 1080p se 60 FPS) a vylepšeními na PS4 Pro a Xbox One X. Reprodukce známých velšských žalmů Calon Lân (A Pure Heart), Suo-Gân (velšská ukolébavka) a Ar Hyd Y Nos (All Through the Night), které nazpíval mrazivý hlas Tia Kalmaru. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Maid of Sker - popis

Postav se nočním můrám Tichých. Nepanikař…ani nedýchej!Hru vyvinulo studio Wales Interactive a děj napsali spisovatelé a designéři, kteří stojí za hrami jako SOMA, Don’t Knock Twice a Battlefield 1. HERNÍ OBSAH: Děsivý příběh inspirovaný velšským folklorem, který kombinuje psychologický, gotický a britský horor. Vícero příběhových konců, systém umělé inteligence založené na zvuku a taktika přežití beze zbraně. Jádro mechanismu hry na přežití představuje systém umělé inteligence založený na 3D zvuku. Realistická grafika s neomezeným rozlišením 4K na PC (minimum 1080p se 60 FPS) a vylepšeními na PS4 Pro a Xbox One X. Reprodukce známých velšských žalmů Calon Lân (A Pure Heart), Suo-Gân (velšská ukolébavka) a Ar Hyd Y Nos (All Through the Night), které nazpíval mrazivý hlas Tia Kalmaru.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Maid of Sker užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Maid of Sker akční ceny - Levné Maid of Sker

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Maid of Sker stojí 799 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Maid of Sker najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Maid of Sker najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz